Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas kutsub tõrvikurongkäigule: Meist endist sõltub, kas suudame jääda peremeesteks omaenda maal!

-
22.02.2022
Henn Põlluaas tõrvikurongkäigul

24. veebruaril tähistame Eesti Vabariigi aastapäeva, meie riigi sünnipäeva. Ma kutsun teid kõiki tähistama seda ühekoos, Vabaduse platsil, pidulikul rongkäigul tuhandete säravate tõrvikute all.

Üheskoos näitame, et need üllad aated, väärtused ja väärikus, millele tuginedes meie esiisad asutasid Eesti riigi ja kaitsesid seda, ei ole kusagile kadunud. Needsamad aated, väärtused ja väärikus, mida hoidsime südametes viiskümmend ränkrasket okupatsiooniaastat ning millest lähtudes taastasime oma riigi ja iseseisvuse on endiselt meie rahva südametes. Need hoiakud viivad meid edasi ning tagavad meie rahva ja riigi kestmise läbi aegade.

Tõrvikurongkäiguga avaldame üheskoos ka toetust riikidele ja rahvastele, kes on langenud sõjalise agressiooni alla. Me seisame vankumatult enda ja meie sõprade enesemääramisõiguse, iseseisvuse ja territoriaalse puutumatuse eest.

Meist endist sõltub, kas suudame jääda peremeesteks omaenda maal ning kaitsta enda rahvusriiki ja rahvuslikke väärtusi. Kui tahame, et Eesti riik, rahvas ja kultuur kestaks, peame kõik andma oma parima. Igaüks meist. Sest riik, see oleme meie.

Kohtumiseni tõrvikurongkäigul!

Henn Põlluaas
EKRE aseesimees ja fraktsiooni esimees

 

LOE LISAKS

Tõrvikurongkäigu Facebooki lehekülg

Vabariigi aastapäeva suur tõrvikurongkäik toimub taas! Tule ja soovi Eestile õnne!