Postimehe artikkel “Tartu natsihirmust“ on samasugune sildistamine, nagu oli Stalini-aegne “kodanlik natsionalism” 

Arvamus,
©Scanpix
Fašismi- ehk natsivastasust kasutavad oma propagandas ära nii Vene kommunistid kui Lääne vasakliberaalid. Pilt on illustratiivne.

Kui nüüd on Eestis valitsev euroideoloogia jõudnud niikaugele, et “eestlased on natsid, natsiideoloogia kandjad, Hitleri ülistajad ja Hitleri loosungite hüüdjad”, nagu artiklist üheselt selgub, siis oleme täpselt sama kaugel kui 1950. aastatel, kui eestlased olid valitseva ideoloogia poolt liigitatud kodanlikeks natsionalistideks, s.o. ka natsideks.

Kehtiv ja valitsev ideoloogia annab alati õiguse enda poolt kõrgemaks tõstetutele ning leiab alati näidisjuhtumid enda poolt negatiivselt tembeldatute pidevaks propagandistlikuks esitlemiseks VAENLASTENA, kes on süüdi olemuslikult.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esiteks, “jaga ja valitse” põhimõttel terava vastandamise ühiskonna käsitluse aluseks võtmine on olemuselt marksistlik, vasakprogressivistlik ja vastavalt ühiskonda lõhkuv. Me oleme selle perioodi oma ajaloos juba üle elanud ja EI PEA kordama.

Teiseks on nüüd küsimus, kas vene aja kaklusi eestlaste ja venelaste vahel kasutas nõukavõim rohkem eesti natside süüdistamiseks või teeb seda tänane rahvusi põlgav globalism hoopis räigemas mastaabis ja hoopis põhimõttekindlamalt?

Kui nüüd oleme niikaugel, et eestlasi kui natse (uusnatse) loetakse olemuslikult süüdiolevateks kõigis intsidentides, siis oleme täpselt mitte ainult Stalini ajas, vaid ka otse praeguses marksistlikult õigustatud BLM-revolutsiooni ajas.

Mulle ja minu arvates kogu eesti rahvale on absoluutselt vastuvõetamatu eestlaste a priori Adolf Hitleri järgijateks ja uusnatsideks tembeldamine. Praegune valitsev euroideoloogia teeb seda vastuvõetamatu järjekindlusega, nagu esitades FAKTI.

Vaadake, just sama teeb Merkel praegu Saksamaal – sakslasi, kes vähegi kohustuslikust globalismile allutatud peajoonest erinevat mõtlemist ilmutavad, käsitletakse täie rauaga uusnatsidena, vastavalt vahistatakse, tegevus keelustatakse, alustatakse nende vastu kriminaalprotsesse ja üldist riiklikku võitlust. Nii teeb Merkel ka AfD-ga.

Meil tuleb eestlaste uusnatsideks tembeldamine tagasi lükata tarviliku ja piisava selguse ja jõuga. Me ei vaja järjekordselt vasakrevolutsioonilist vastandatud rühmituste võitluse ühiskonda. Kõiki korrarikkumise intsidente tuleb riigi tasandil politsei poolt käsitleda klassivõitluse lisanditeta ja SILDISTAMISETA.

Õnneks praegune valitsus peaks seda suutma.”

Ülla Vähk

Repliik on kirjutatud vastuseks Postimehe artiklile „Kolm kaklust tõid Tartusse natsihirmu“ 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused