Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Praegune valitsus on seadnud eesmärgiks luua Eestis multikultuurne riik, raha eraldatakse ametnike koolitamisele

-
30.01.2023
Kui Piret Hartman kultuuriministriks kinnitati, kõlas veendumus, et eks sealt ehtsat kultuurimarksismi tulema hakkab. Ja nii juhtuski.
© UU

Reformierakonna, sotside ja Isamaa valitsus on seadnud eesmärgiks rahvusriigi kustutamise ja multikultuurse ühiskonna loomise – teisiti ei saa selgitada uusi rahastamisi “lõimumisele” ajal, mil oma rahvas kannatab kriisidest.

BNS vahendab: “Riik eraldab järgmise kuue aasta jooksul kohalikele omavalitsustele lõimumis- ja sealhulgas kohanemisteenuste võimekuse ühtlustamiseks ning suurendamiseks koos Euroopa sotsiaalfondiga kokku üle 6,1 miljoni euro.

„Lõimumine, uussisserändajate kohanemine ning tagasipöördujate vastuvõtmine puudutab kõiki Eesti kohalikke omavalitsusi. Selleks, et omavalitsused oskaksid omalt poolt panustada, on oluline suurendada nende teadmisi, kuid ka rahalist võimekust,“ rääkis kultuuriminister Piret Hartman.

Massimigratsiooni soodustamine on Reformierakonna kindel poliitika alates Kaja Kallase ametisse astumisest. Samas on näha, et raha ei saa mitte põgenikud, vaid neid vastuvõttev süsteem.

“Töötatakse välja lõimumisteekonnad, mis aitavad mõista sihtrühmade kogemusi ja kavandada edasisi samme, samuti parendatakse omavalitsuste vahelist infovahetust ja koostööd ning korraldatakse vajalikke koolitusi või koostatakse juhendmaterjale, et tõsta sihtrühmaga töötamise võimekust,” jätkab BNS.

Seega siis on tegu lihtlabase rahajaotamisega: selgitused “aitavad mõista kogemusi”, “parendatakse” ja “koostatakse” näitavad, et tegemist on asendustegevusega.

Aga migrandid? Ega nemad tulemata jää, aga nad sätitakse omavalitsuste ja maksumaksjate rahakotile – selle 6,1 miljonit saavd ametnikud oma eksistentsi eest.

Ajal, mil Eesti valmistub üha uusi rändlejaid vastu võtma, vahendab BNS: “Euroopa Komisjon (EK) tahab suurendada päritoluriiki tagasi pöörduvate ebaseaduslike migrantide arvu, ütles Leedu delegeeritud eurovolinik Virginijus Sinkevičius.”

Euroopa Komisjoni siirust selles küsimuses pole mõtet uskuda, aga nad vähemalt räägivad teistsugustest arengutest, kui Eesti liberaalne valitsus ellu püüab viia.

Uued Uudised