Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Protest nukuteatri primadonna vastu. 31. augusti hoiatuspiketil peetud kõne

-
02.09.2023
Pikett Stenbocki maja ees 31. augustil 2023
© UU

Miks me oleme täna siia kogunenud? Sellele küsimusele on mitu vastust. Esimene ja kõige ilmsem on, et tulime siia peaminister Kaja Kallase nurjatut tegevust taunima. Aga vastuseid on rohkem kui üks. Kaja Kallas pole mitte põhjus, vaid tagajärg. Nagu tüütu ja painav tervisehäda, mis pole asi iseeneses, vaid sügavamate põhjuste tekitatud.

Üks selge ja kindel põhjus on e-valimised. Ilma e-valimisteta ei oleks Kaja Kallasel ega tema trupil võimu juurde asja. Valimistulemused on manipuleeritud. See pole enam vaieldav arvamus, vaid fakt. Põhjendusi, kahtlusi ja tõendeid selle kohta on kuhjade viisi. Olemas on ka võimalus ja motivatsioon.

Et võltsimine käib nende jaoks lihtsalt ja loomulikult, illustreerib värske juhtum Uute Uudiste küsitlusega [1] . Küsitlus Kaja Kallase tagasiastumise kohta oli rahulikult väljas ja kogus arvamusi, kuni ideoloogilistel tinasõduritel ei pidanud närv vastu ja asuti reaalsust painutama. Mis mõttes oli üle 6000 inimese Kaja Kallase lahkumise poolt ja ainult mõnisada vastu? Välja veeretati klikigeneraator ja paugutati selle abil üle 9500 hääle endale meelepärase valikuga. Rahva arvamus oli vale, see tuli ideoloogiliselt õigega asendada.

Anomaalia oli nii läbinähtav, et üks taibukas lugeja kirjutas toimetusele: “Salgupoisid on teie pollist teinud e-hääletus 2.0-i”. Samamoodi nagu e-hääletuse puhul, oli tegemist karjuva anomaaliaga, selgelt ebaloogilise tulemusega. Täpselt nagu e-hääletuse puhul, peeti õigeks ja põhjendatuks rahva “vale” arvamus enda jaoks meelepäraseks võltsida.

Mis aga veebiküsitluse ja e-hääletuse puhul põhimõtteliselt erinev, oli kontrolli võimalus. Küsitluse logist sai võltsitud hääled tuvastada ja tulemustest eemaldada. 9954 võltshäälest jäi järele 367. Aga kujutleme korraks, kui veebiküsitlust oleks hallanud “maailma kõige ausam” valimisteenistus. Kas me oleksime saanud hääli kontrollida? Ei. See oleks kümnel eri moel võimatu ja pealegi oleks logid kibekiiresti kustutatud. On nagu on, kõik on õige, te peate meid usaldama.

Kui e-hääletuse andmeid oleks võimalik üle kontrollida samamoodi nagu veebihääletuse logisid, siis suure tõenäosusega haihtuks võimuerakondade valijatelt saadud mandaat nagu pahvakas väävlisuitsu. Reformierakond patsataks tagasi ebamääraseks nišiparteiks, nagu enne e-hääletuse sisseviimist.

Järgmine küsimus: miks on vaja valimisi võltsida? Jälle, kõige ilmsem vastus on, et võimuerakondade võimu säilitada. Ja osaliselt see ongi tõsi. Tegelik põhjus on aga sügavamal ja selle võib kokku võtta nimetusega “globalism”. Võimuliit, Reformierakond ega Kaja Kallas ei ole subjektid. Nad on näitlejad globaalses nukuteatris, mille papa Carlod asuvad kaugemal. Kaja Kallas on selles spektaaklis nukuteatri primadonna, keda hoitakse võimul täpselt nii kaua, kui tegelikel otsustajatel vaja.

Miks sellist näitemängu vaja on? Sest teatud ringkonnad taotlevad globaalset võimumonopoli. Plaane viiakse ellu läbi suurte organisatsioonide, mille huvid on põimunud rahvusvaheliste suurkorporatsioonide omadega. Nende organisatsioonide juhte ei ole rahvas valinud. Nad ise on võtnud universumi direktori rolli ja võidus nii kindlad, et on oma inimvaenulikud plaanid avalikult kirja pannud. Loe ja nuta, pööbel, sest mis sa teha saad?

Maailmavõimu haarajatel on aga suur probleem – iseseisvad rahvusriigid. Kui mujal saab oma käsilased ühe näpuliigutusega paika määrata, siis iseseisvates riikides tuleb arvestada valitavate parlamentidega. Valimised on aga ohtlikud. Rahvas võib valesti valida. Rahvas võib valida esindajad, kes ei tee impeeriumi ehitajatega koostööd, vaid ajavad oma riigi ja rahva asja. Kuidas probleemi lahendada? Loomulikult võltsimise teel. Valimiste võltsimine toimub mingil kombel paljudes riikides, kuid Eestis on see eriti robustne. Ükski normaalne riik ei kasuta interneti kaudu hääletamist, kuna see ei ole ega paista usaldusväärne. Meil aga pannakse tuima. Kõik on hästi, tulemused on õiged, andmeid kontrollida ei saa, te peate meid usaldama.

Mida meie sellises olukorras teha saame?

Laiemat pilti vaadates on selge, et kõige olulisem on globalistide plaane takistada ja pidurdada. Peame raputama liiva nende teerulli hammasrataste vahele, suruma kaikaid kodaraisse. Aeg tiksub meie, mitte nende kasuks.

Klaus Schwab on oma raamatus “Covid-19 ja Suur Lähtestamine” [2] kirjutanud: “See pandeemia avab meie jaoks ahtakese võimaluste akna maailma suunamiseks uuele teele”. Ja täpselt nii ongi. Võimaluste aken oli kitsas ja seegi on juba sulgumas.

Viirusepandeemia ja surmahirmuga loodeti inimkond nii ära ehmatada, et vastu vaidlemata lepitakse koroonapasside, kontrollitud liikumise, sundsüstimiste ja keskselt kontrollitava digitaalse rahaga. Meie õnneks, nende õnnetuseks aga keegi mõtleb, Jumal juhib. Pandeemia algas uljalt, aga vajus ära. Üritati veel ahvirõugetega, aga see hirmukampaania suri sünnitusel. Plaanid keskpankade elektroonilisele rahale (CBDC) üleminekuks on suured, aga reaalne teostus vajub järjest sügavamale sohu. Põhjuseks on juriidika, tehnika ja inimeste tõrkumine. On näha, kuidas isevalitsejad sukelduvad järjest rohkem reaalsuse eiramisse. Hea näide on ÜRO/MTO (UN/WHO) ja Euroopa Liidu koostööprojekt ülemaailmsete vaktsiinipasside kehtestamiseks, mida põhjendatakse “tohutu edulooga” Euroopa Liidus [3]. Reaalset edulugu aga polnud, oli totaalne läbikukkumine. Valetamine muutub liiga läbinähtavaks.

Ja on veel üks põhjus, miks isehakanud maailmavalitsejad närvitsevad ja rapsivad. Nende aeg siin maa peal on otsa saamas. Nad võivad ennast küll pooljumalateks pidada, kuid on siiski vaid inimesed. Näiteks kurikuulus George Soros on omadega läbi. Vanatühi patsutab juba kassaaparaati, et üleloomuliku rikkuse ja võimu eest arve esitada. Tema organisatsioonide kombitsad tõmbuvad Euroopast tagasi. [4] See roiskub ja laguneb. Sama lugu on mitme teise tegelasega.

Lõpetuseks, kutsun kõiki ausaid inimesi EKRE-ga liituma ja EKRE-t toetama, sest konservatiivid on ainsad, kes suudavad ja tahavad globalistlikule hullusele vastu seista.

Jõudu ja õnnistust meile kõigile!

Karl Olaf Rääk

Viited:

[1] Küberkius: manipuleerimine küsitlusega näitab kui lihtne on ka e-valimisi võltsida
https://uueduudised.ee/uudis/eesti/kuberkius-manipuleerimine-kusitlusega-naitab-kui-lihtne-on-ka-e-valimisi-voltsida/

[2] COVID-19: The Great Reset
https://www.amazon.com/COVID-19-Great-Reset-Klaus-Schwab-ebook/dp/B08CRZ9VZB/

[3] The European Commission and WHO launch landmark digital health initiative to strengthen global health security
https://www.who.int/news/item/05-06-2023-the-european-commission-and-who-launch-landmark-digital-health-initiative-to-strengthen-global-health-security

[4] George Soros foundation’s retreat from Europe could ‘turn off the lights’ for human rights
https://www.theguardian.com/business/2023/aug/19/george-soross-retreat-from-europe-could-turn-off-the-lights-for-human-rights?ref=upstract.com