Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Putin, Lavrov, sõda – pedofiilia skandaalist räsitud reformierakonna viimne õlekõrs

-
09.11.2022
Gerli Tali foto

Pornot meenutavate fotode autorist lastefotograafi koduerakond on paanikas: mätsiti kinni mis mätsiti, aga kogu Eesti sai ikka aru, millega ja kellega on tegemist mitte ainult Marko Mihkelsoni, vaid ka reformierakonna näol tervikuna, ka asjaga seotud politseiametnike ja kogunisti õiguskantsleri enda näol. Kallase partei selle nädala reitingut see ei mõjutanud karvavõrdki, seega on meil nüüd ka palju selgem pilt meie sotsioloogidest, sest teatud asjad lihtsalt ei saa reitingut mitte mõjutada. No ei ole see võimalik, loodusseadused seda ei võimalda. Seekord pingutasite ikka kõvasti üle – nagu Putini administratsioon, kui Mari El-is hääletas tema poolt 105 % elanikkonnast.

Loomulikult on mures ka reformierakonna juhtfiguurid, v.a. Keit Pentus-Rosimannus, kes, nagu mulje jääb, teadis väga hästi, millega asi lõppeb, ja põgenes kabuhirmus nii erakonna(poliitika)st kui ka Eestist. Loomulikult veelgi soojemale kohale, kui seda on Marko Mihkelsoni toetav õlg.

Ja nüüd, kui EKRE nimekirja tugevdasid sellised intelligentsed, targad ja populaarsed ühiskonnategelased, nagu Varro Vooglaid ja Markus Järvi, paanika reformierakonna ja sotside ridades võttis juba eepilised mõõtmed.

Sotsid kui punastele kohaselt primitiivsemad olendid reageerisid neile omases stiilis, nagu bolševikud ikka: seni kuni otsest punast vägivalda kasutada ei saa, vastati poriloopimise ja vihakõnedega. Parim soomukrtibüün selleks on alati olnud endine Noorte Hääl ehk EPL, mis avaldaski SDE Harju piirkonna esimehe hädakisa „Henri Kaselo: EKRE on peavooluparteiks saanud pettuste ja hirmutamise kaudu.“

Praegu on EKRE siiski ikka „vastuvoolu“ erakond, kuna ainsana seisab vastu Eestit ja eestlust hävitavale koalitsiooni poliitikale. Mis aga „hirmutamisse“ puutub, siis EKRE on tõesti ajanud energiamaffiale, oravatest hüperinflatsiooni arhitektidele ja venestajatele hirmu nahka oma selgete ja realistlike ettepanekutega kriisist väljumiseks.

„Täna teatasid konservatiivse usuportaali Objektiiv toimetajad Varro Vooglaid ning Markus Järvi, et kandideerivad parteitutena riigikogu valimistel EKRE nimekirjas. EKRE läheb aga niigi valimistele väga tugeva toetusbaasiga, mis on loodud õige küsitavaid võtteid kasutades,“ kirjutab Kaselo.

Jah, sotside olukord komplitseerus veelgi, sest kui uskuda Norstati andmeid, läks sotsidest ette isegi äraandja pitseriga Isamaa. Kindlasti saavutasid kõik sotsidest kõrgemal asuvad seltskonnad seda positsiooni „küsitavaid võtteid kasutades“, ka „pettuste ja hirmutamise kaudu“. Nii väidavad kõik luuserid, väitsid ka enne sõda kõik pähe saanud Venemaa jalgpalli-, jäähoki- ja muud koondised.: kohtunikud olid küsitavad, publik oli küsitav, muru (jää) oli küsitav, tuul puhus küsitavalt ehk ainult meile näkku jne. See Harjumaa sotsesimees peaks harjuma mõttega sellest, et SDE võib küll jääda valimiskünnise alla. Küsitavalt, aga teenitult.

Rohkem tähelepanu väärib ehk sealsamas EPL-is avaldatud lugu „Kristen Michal: kaabud said kapist välja“, sest härra Michal on vähemalt tark inimene ja näiteks taotleb pidevalt Tallinna linnavolikogus „deputiniseerimist“, ja seda putinlust aitavad keskerakonnal seal kultiveerida justnimelt eelpool mainitud sotsid, kes toetavad kõiki korruptantide ja venestajate sigadusi oma kasina häältesaagiga.

„Valimised on demokraatias aus ideede ja seisukohtade võistlus. Igaüks saab öelda, mille eest seistakse, ning samamoodi saab valija valida seda, mis armsam ja arukam tundub. Uudis Varro Vooglaiu ja Markus Järvi kandideerimisest seetõttu on tervitav. Kõrvalt vaadates on ju hea, kui kaks inimest ausalt kapist välja astutavad, olemaks, nagu süda tahab. Poliitiliselt loomulikult, ega ma muud vihja,“ kirjutab Kristen Michal.

See reformierakondlasest täpsustus „kapist väljumise“ kohta ei tulnud härra Michali sulest mitte juhuslikult: äsja ju tiriti jõuga välja nii kapist kui ka välisasjade komisjonist Marko Mihkelson, pedofiiliahõngulise skandaali tõttu loomulikult, ega ma muud vihja.

„Varro Vooglaid on ideeliselt ju kenasti käsikäes Helmede pere juhi Mardiga,“ jätkab härra Michal ja puistab oma pähklikotist hunniku stampe ja banaalsusi, et mitte öelda valesid. Reformierakondlase jutt hakkab siin äravahetumiseni sarnanema eelmainitud sotsi jutuga. Aga ju siis on mõlema erakonna poliitikud nii masendunud ja hirmul, et käituvad nagu uppuv inimene, kel pole aega teoretiseerida ja tõestada ning ta ainult kisab kogu kõrist: „Appi! Uppun! Appi!! Appi!!!“. Sest kui ta hakkaks segaselt põhjendama, miks ta seda teeb või milleks seda teeb ja kes on süüdi, jääksid inimesed kuulama, siis jälle mõttesse, vaesuke aga vajuks vee alla.

Seepärast karjub ka Kristen Michal appi: „Helme! Lavrov! Putin! Venemaa! EKRE!!!“

Hea härra Michal, kui teie reformierakonna teostatav hoogsa venestamise poliitika jätkub, varsti palutakse Teil seda karjuda vene keeles. Kusjuures tungivalt.

Aga valimistel – juhul, kui seal e-hääletusega sohki ei tehta – ei määra reformierakonna kohta mitte sotsioloogid, vaid valijad. Te seda tegelikult väga kardate ja seepärast haarate kinni Putinist nagu õlekõrrest, olgu siis energiakriisi õigustamise või vastaste laimamise asjus.

Uskuge, see on üsna hale vaatepilt.

Ivan Makarov