Rahvuskonservatiivide jaoks on Neeme Lall putinistlikust provokaatorist vaenlasehing, mitte sõber

Arvamus,
©Scanpix
Neene Lall loodab vist väga olla kord Steven Seagali rollis.

Välismaal pesitsev Neeme Lall on pööranud Putini-usku, sõimab Eesti rahvuskonservatiive ja on seejuures asunud läbi viima otseseid provokatsioone.

“Täiesti degradeerunud Neeme Lall “taagib” oma jubedatele tankipostitustele minu nime ja EKRE tuntud inimeste nimesid, nagu oleksime me tema postitustega kuidagi seotud või jagaksime me tema Eesti peatse okupeerimise plaane. Ka kirjutab ja pajatab EKREst igasugust ilget jama,” hoiatab kolumnist Ivan Makarov, kes kutsub ka üles provokaatorit sotsiaalmeedias blokeerima.

Lall kasutab nimelt Facebookis sellist varianti: “Neeme Lall on koos kasutajaga Harry Raudvere ja veel 23 teisega.”

Neeme Lalli FB-kontolt leiab selgelt putinistlikku saasta: “Kui see lõpeb – mattub kõik totaalsesse pimedusse ja siis mõne aja pärast saabuvad VABASTAJAD… Ja need pole mitte nato roosapõsksed nunnu-sõdurid – vaid KARMID ja lõputuis lahingutes kalestunud VF liitlasväed, sest Vene Impeeriumi piir saab olena kogu Baltimere rannikualalt – kuni kogu Musta mere rannikualani, mille teine kallas saab olema Türgi riigi kontrolli all …!” kirjutab paadunud putinist, kes soovib vist olla portatiivne Steven Seagal või Gerard Depardieu.

Mees kirjutab veel lisaks: “Rõhutan siinkohal TÕSIASJA, et olen peale veendunud VF toetamise ka veendunud kristlane nagu mu nainegi…” Seega üritab ta veel ka religiooni määrida.

Portaal Uued Uudised soovitab kõigil rahvusmeelsetelel inimestel hoiduda Neeme Lallist võimalikult kaugele, sest see mees kannab endas putinlikku katku.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused