Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakond hävitab eestlaste rahvusriiki tagantselja, globalistlikke protsesse ergutades

-
13.09.2022
Ettevaatust, oravad!
© UU

Reformierakond ajab rahvus- ja migratsioonipoliitikat, mis viib Eesti kui rahvusriigi kadumise ja multikultuurse ühiskonna tekkeni – seda kõike tõestab Tallinna tänavapilt, kus vene keel muutub aina domineerivamaks ja Aafrika silmatorkavamaks. Paljud küsivad: miks nad seda teevad?

Kui Euroopas algas rändekriis ning toimusid verised terroriaktid Charlie Hebdo toimetuses, Bataclani teatris, Brüsseli transpordisõlmedes ja Nizza promenaadil, kirjutas üks Eesti liberaalne noor sotsiaalmeedias täiesti tõsiselt, et “ka Eesti seisva veega konnatiigis oleks rohkem sellist action`i vaja”. Ehk siis arvas noormees, et kui Eestisse tulevad migrandid ja hakkavad toimuma terroriaktid, pääseb Eesti “normaalsete riikide” sekka, kus midagi ikka toimub ka (kuigi veriselt).

Umbes sama mõtlemine on ka Reformierakonnas, kui tegu on Eesti muutmisega multikultuurseks kodaniku(mitte rahvus-)riigiks. Eeskujuks on ilmselt New York, kus kõrvuti elavad neeger, bengal, hiinlane, moslem, juut ja veel kümned erinevad migrandid, kõlab üks (inglise, Eestis paralleelselt vene) keel, kõik on igas asjas võrdsed, keelatud pole mingid veidrused ja kapriisid, kõik võivad tulla ja lahkuda. Just selliseks tahetakse muuta Tallinnat (mis on suuresti juba teostumas) ja edasi kogu Eestit.

Liberaalide probleemiks on see, et Eesti on põhiseaduslikult endiselt rahvusriik ja eesti keel riigikeel, ning seda niisama lihtsalt väärata ei saa. Seepärast luuakse multikultiühiskonda protsessidega – lastakse ettevõtjatel sisse vedada odavat tööjõudu väljaspoolt Euroopa Liitu, sealhulgas endise Nõukogude Liidu maadest, Ukraina sõjapõgenike saabumist ei kontrollita, inglise keelel lastakse muutuda akadeemiliseks suhtluskeeleks, võõrtudengid ja spetsialistid saavad vabalt tulla, ja nii edasi. Nii muutub eesti keele ja kultuuri hoidmine ja kaitsmine, mida sõnades küll endiselt jätkatakse, ajapikku üha raskemaks ja riigi tasemel ka mõttetumaks, ning eesmärk ongi saavutatud, eestlus sureb ise välja.

Miks Reformierakond lubab suurt venestamist? Sest see aitab kaasa ühiskonna muutumisele multikultuurseks – poliitoravad loodavad ingliskeelse läänemaailma mõjule täpselt samamoodi, nagu kaitseküsimustes NATO-le. Et vene keel võib küll levida, aga kuivõrd domineerib Lääne suund, siis see suhtlusruum jääb ingliskeelseks. Eesti keelele aga pole lihtsalt enam kohta jäetud.

Nii ongi Reformierakond eestlusest rääkides üdini valelik, sest eesti keelt ja meelt hävitab ta reaalseid globalismiprotsesse ergutades – oravapartei ei ole mitte ainult loobunud eesti keelt ja kultuuri kaitsmast, vaid lausa suunab kõike seda, mis teeb eestlased oma kodumaal kaotajateks.

Uued Uudised