Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Reformierakond hävitab rahvusriiklust läbi enda algatatud seadusmuudatuste

-
02.05.2022
Nemad valetavad.
© Uued Uudised

Reformierakonna võimule pääsedes on Eesti rahvusriiklust ja ühiskonna toimimist asutud hävitama läbi seaduste, mis muudavad kogu senist riigi olemust.

Nii näiteks on Reformierakond ette võtnud vaenukõneseaduse läbisurumise, mis tähendab sõnavabaduse olulist piiramist ja pealekaebamisühiskonna loomist, viimase tarvis tehti ka „Rikkumisest teavitaja kaitse seadus“. Vastu võtmata kooseluseaduse rakendussätteid on püütud sisse panna vähemalt viide erinevasse seadusesse, viimati perehüvitiste seadusesse.

Reformierakond lahjendab pidevalt erinevates seaduseelnõude kaudu massimigratsioonile seatud piiranguid ja leevendab kodakondsuse nõudeid. Tegu on teadliku poliitikaga, kus kild-killu haaval murendatakse ning tilk-tilga haaval õõnestatakse omariiklust ja rahvusriiki.

Ka ukraina sõjapõgenike osas ei juhindu Kaja Kallas ja tema erakond koos koalitsioonipartneriga mitte sõja jalgu jäänud inimeste huvidest, kuivõrd kasutab ära täiesti käepärast võimalust mistahes massimigratsiooniga muuta Eesti rahvuslikku koosseisu sedavõrd, et ühiskonna internatsionaliseerumine muutuks pöördumatuks. Seejuures kasutatakse küüniliselt ära ka Venemaalt tulijaid.

Algselt lootis Reformierakond ilmselt Lääne-Euroopa arengut ehk rahvusriigi hävitamist Aafrika ja Lähis-Ida migratsiooniga, nüüd aga on keskendutud täielikult slaavi sisserändele koos vene keelele avatud ruumi loomisega, mis algas juba “maasikasõjaga” ning kulmineerus reaalse Venemaa agressiooniga Ukrainas.

UU