Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Reformierakond tahab Eesti tööturu võõrtöölistega üle ujutada ja omad inimesed taas võõrsile sundida

-
16.02.2021
Maaeluministriks saanud Urmas Kruuse soovib Venemaaga liitumise huvides slaavlased juba praegu siia tuua.

Reformierakond on juba korra Eestimaa laastanud, kui jättis oma rahva kriisis toeta ja sundis kümneid tuhandeid võõrsil tööd otsima – ka võimule naasnuna tahavad nad riigi töökohad slaavlaste ja teiste tulnukatega täita.

BNS teatab: maaeluminister Urmas Kruuse kutsus põllumajandussektori esindusorganisatsioonide ja siseministeeriumi, sotsiaalministeeriumi, politsei- ja piirivalveameti ning terviseameti esindajad kohtumisele, arutamaks hooajalise välistööjõuga seotud teemasid põllumajanduses ja toidutootmises.

Muide, Kruuse algatas abielureferendumi täiendusettepanekute korras ka ettepaneku Venemaaga liitumiseks, mis selgitab ka tema huvi slaavi tööjõu vastu.

Tegu on mullu suvel alanud saaga jätkuga, kus Reformierakond teeb ära selle, millele EKRE valitsuses olles käe ette pani – laseb sisse ohtralt võõrtöölisi, ennekõike endise Nõukogude Liidu aladelt, ja loob riigis taas venekeelse keskkonna, seda eriti Tallinnas, Harjumaal ja Ida-Virumaal.

Tallinn ehitab kriisist hoolimata endiselt uusi hooneid, kuid ehitusplatsidest möödudes kuuleb sealt peamiselt vaid vene keelt. Põllumehed ei saa sageli aru, miks slaavlasi riiki ei lubata, sest nende külas ei tähenda ukraina pere, kus mees hakkab traktoristiks ja naine lüpsjaks, suurt midagi. Põhja-Eestis aga tähendab see venekeelse kogukonna tugevnemist, vene keele muutumist suhtluskeeleks ja eestluse taandumist, kokkuvõttes aga demograafilise olukorra halvenemist eestlaste kahjuks.

Üks võõrtööjõu kohta käivaid müüte on see, et nad olevat ajutised – ainult et ajutine muutub ruttu alaliseks, ukrainlased harjuvadki Eestis elatist teenima, toovad oma elu siia üle ja nii ongi reformierakondlik Eesti riik ise loonud olukorra, kus NLKP otsust liiduvabariike venestada tehakse meie oma kätega, tööjõuvajaduse sildi all.

Ega slaavlased NLiidu aladelt ole ainsad, keda Reformierakond koos Ühtse-Venemaa-Keskerakonnaga siia lubada tahab – hooga hakkavad tulema ka Aafrika tudengid, kellest saavad Bolti-Wolti toidukullerid ja taksojuhid, asiaadid ja kõik need parema elu otsijad, kes Saksamaale ei pääse.

PortoRollo valitsuses puudub täiesti riigimehelik arusaam sellest, et “avatus”, võõrtööjõu massiline sissevedu ja Rail Balticu moodi suurprojektid võivad raskete tagajärgedeta töötada riigis, kus põlisrahvast on vähemalt 3-4 miljonit ja vajalik kogus võõraid ei mõjuta suurt midagi. Seda võib lubada ehk Leedu, kust on küll sadu tuhandeid lahkunud, kuid põlisrahvast leedulasi on 2 907 293 (83,45%) – mitte aga demograafilises kriisis Läti ja Eesti.

Eestis on eestlasi alla miljoni ja kui arvestada 100 000 -150 000 võõrsil elavat eestlast, siis on meid kõigest umbes 700 000, lisaks aga umbes 300 000 okupatsiooniaja migranti pluss tugev rändesurve nii endise NLiidu aladelt kui ka Läänest. Sellises olukorras on tööturu “avatus”, mida Reformierakond ellu viima hakkab, kuritegu eesti rahva vastu.

Eesti on taas saanud kuritegeliku reformierakondliku valitsuse, kes koostöös venemeelse Keskerakonnaga on võtnud nõuks rahvusriik lammutada – kuid praegu on rahvuskonservatiivid liiga tugev jõud, et see õnnestuda saaks.