Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Relvad on ohtlikud. Eriti massimigratsioon relvana

-
25.11.2023
Enamik migrante on täies elujõus mehed, kes ometigi Läänes eriti tööle ei hakka.
© Scanpix

Soome piiril toimuvaga seoses süüdistas Euroopa Liit hiljuti Venemaad migrantide kasutamise relvana hübriidsõjas, mis on sajaprotsendiliselt õige. Paraku on migrandid ka uusmarksismist nakatunud liberaalsele Euroopale oluline relv.

Migrandid on inimajaloo saatjad, nad on alati olemas olnud ja näiteks põlisrahvalt ülelöödud Ameerika mandril on nende roll tohutu olnud. Kuid alati on väljarändajad pidanud uuel kodumaal ise endale uue elu ehitama ja kui seal on juba vastuvõttev ühiskond, siis on see andnud neile vaid vahendid hakkamasaamiseks. Migrante pole kunagi poputatud ja see ongi senise koloniseerimise edu – inimesed, kes loovad uue elu oma kätega.

Viimaste aastakümnete maailm aga näeb hoopiski uut pilti: migrantidel lastakse kõiki seadusi rikkudes ebaseaduslikult rännelda, nad võetakse lahkelt vastu, neile määratakse suured sotsiaaltoetused, “õigused” tuuakse neile kandikul kätte – ja neist kasvatatakse pretensioonikad parasiidid, kes hakkavad traditsioonilist ühiskonda destabiliseerima.

Tänane migrant ei pea enam vaeva nägema – kui, siis ainult rändeteel, sest kohale jõudes on ta kohe lihapadade juures. Kõige selle taga on neomarksism, mis on sisuliselt kaaperdanud Lääne klassikalise liberalismi. Uusmarksistid loobusid teatavasti oreinteerumast töölisklassile ja valisid eelmise sajandi teises pooles “kaitstavateks” hoopiski naised, vähemused ja migrandid. See seletab ka ära, miks migrantidel ei lubata enam endil hakkama saada, vaid neist kujundatakse poputamisega pidevalt rahulolematu ühiskonnakiht – ja kui nad on veel kõvasti erineva kultuuritaustaga, siis on tegu ohtliku armeega.

Heaoluühiskond vajab rahuolevaid kodanikke ja stabiilset keskkonda. Uusmarksism aga elab barrikaadidel ja selline mass rahulolematuid on neile vajalik. Esiteks on migrandid neile tulevane potentsiaalne valija (sel põhjusel lubavad president Biden ja demokraadid USA-sse ka massiliselt Ladina-Ameerika põgenikke). Teiseks annab neid alati liikvele panna – taas on hea näide USA-st, kus Trumpi ruineerimiseks pandi käima BLM-i must revolutsioon kunagiste orjade järeltulijate kaudu.

Euroopa migrandikogukonnad on paisunud sedavõrd suureks, et nad elavad juba oma elu, sama mis kodumaalgi. Lisaks on nad kultuurilt, kommetelt, elulaadilt, mentaliteedilt ja usult (islam) põlisrahvastest nii erinevad, et kultuurikonflikt on paratamatu, kasvõi naiste õiguste osas (vabad eurooplannad versus hidžaabis mosleminaised). Kuna sisserändajate mass aina kasvab, on riikidel juba raske neid ülal pidada, mis tähendab suuri ohtusid alates sotsiaalsetest plahvatusestest kuni islamiterroristide pärisplahvatusteni.

Massimigratsioon Euroopasse, Põhja-Ameerikasse ja mujale arenenud piirkondadesse on teadlikult käima lükatud – see aitab ühiskondi destabiliseerida. Uusmarksistide algatuse Euroopa rahvusriikide murdmiseks on üle võtnud Venemaa ja Valgevene, kes omakorda loodavad migrantide saatmisega ammutada Lääne vastuvõtuvõimalused ja tekitada sellega ebastabiilsus. Euroopa Liit ise sunnib liikmesriike migrante vastu võtma või nende eest maksma. Migrantidega mängivad kõik.

Euroopa Liit on seejuures veel eriti variserlik – ta ei kaitse omi piire, sunnib riike migrante vastu võtma, kuulutab migratsiooni inimõiguseks ja turgutab igati rändeprotsesse, kuid ainult… ebaseaduslikke. Kui EL soovib migrante aidata ja vastu võtta, oleks tal võimalus avada Vahemere lõunakaldal vastuvõtupunktid, kus võetakse vastu varjupaigataotlused ja kust veetakse põgenikud siis laevadega Saksamaale, Suurbritanniasse, Rootsi või mistahes riiki, kes teatab: “Wir haben Platz!”

Aga EL seda ei tee. Ta ei tee ka Vahemere lõunakalda põhjalikku blokaadi, mis lõpetaks igasuguse inimkaubanduse ja illegaalse rände. Brüssel on valinud kolmanda tee, kõige surmavama migrantide jaoks ja kõige ebainimlikuma kogu maailma jaoks – inimkaubitsejaid rikastava ebaseadusliku rände merekõlbmatutel paatidel üle Vahemere. Võib öelda, et just seda varianti Euroopa Liit kõige enam soodustabki, sest ülejäänud kahte pole ta kasutanud.

Nii jälgib kogu liberaalne Euroopa variserlikult, kuidas inimkaubitsejad korjavad raha, migrandid võitlevad Vahemere lainetes elu eest, rannikuriiigid on püsti hädas migrandilaagritega, loosungitest hoolimata enamik Euroopast enam migrante ei oota, sest võimalused on ammendunud – aga Brüssel hoiab endiselt elust surmavaid ja ebaseaduslikke rändeteid, lubamata näiteks Kreekas Frontexil neid sulgeda.

Mingil põhjusel on Euroopa Liidule väga kasulik hoida illegaalset rännet elus ja mitte lubada rändeteid sulgeda – ilmselt saadakse inimkaubanduse hiigelrahades “nokka kasta”, migrantidega soovitatakse muuta Euroopa rahvusriigid Ameerika moodi migrandiühiskondadeks, sisserändajad on hoob tulevikuprotsesse mõjutada ja nii edasi. Peaaegu kindel on see, et EL eksib väga rängalt ja massimigratsioon on tal juba üle pea kasvanud ning viimaks sööb revolutsioon oma lapsi – ehk islamism liberalismi.

Suur osa maailmast on liikuma pandud. Selleks on sageli põhjust, kuid tundub, et enamik põhjustest on välja mõeldud, et see liikumine tekitada. Võitjaid selles protsessis on raske näha.

Ja kui Venemaa poleks Lääne vaenlane, siis võetaks Euroopas ilmselt vastu ka kõik ida poolt tulevad migrandid, nagu seda Balkani rändeteel tehakse.

Uued Uudised