REPLIIK Kliimasõdalase Greta silmakirjalik seiklus

Arvamus, Repliik,
- Updated
©AFP/Scanpix
Greta Thunberg

Kliimavõitlusega, nagu paljude asjadega siin elus, kipub minema asi kätte kurioosseks, isegi halenaljakaks. Ehe näide äsja Madridis alanud kliimakonverentsiga seoses on vastuolulise Greta Thunberg juhtum, kes seilas esmalt Tšiili, et konverentsist osa võtta, kuid seejärel, kui suur kliimakogunemine Euroopasse ootamatult üle toodi, jäi ta hätta sellega, kuidas pääseks keskkonnale kahju tegemata siia tagasi.

Tema abipalvele reageeris üks Austraalia juutuuberitest paar, kes pakkus talle ookeani ületamiseks oma katamaraani, sest lennukiga lendamine oleks väikese kliimasõdalase jaoks mõeldamatu, kuna sellega saastaks ta loodust.

Siis aga selgus, et austraallastest katamaranistid ei söanda ise novembrikuiste tormidega ookleani ületada ning selleks tuleb leida kogenum ja kartmatum kapten.

Huumor seisneb aga selles, et kogenum mees leiti Inglismaalt, selle mehe kiire kohaletoimetamine teisele mandrile oli aga ainuvõimalik vaid ikkagi… lennukiga.

UU

Kommentaarid

One commentOn REPLIIK Kliimasõdalase Greta silmakirjalik seiklus

  • Avatar

    Jälle kasutavad lapsi ära, et veenda ja mõjutada rahva masse. On põhjus miks sellele poolele kes ütleb, et ei ole mingit soojenemist ega vete tõusu tõestatud (faktide põhjal) ei anta hääle platvormi, aga ainult see pool mis lõugab, et on, saab kajastust ülemaailmses meedias. Kliima muutumine on tööriist mille läbi tahetakse ülemaailmset jõudu kehtestada, kliima ei ole esikohal siht siin (see on pika sihi kate) vaid veel üks samm võimu haaramises iseseisvatelt riikidelt (nüüd juba avalikult). Võimu haaramine tänapäeval käib enamasti tasa ja targu, tükk tüki haaval õõnestatakse oma peremees loom ära, kuniks ta ei suuda enam seista vastu parasiidile, mis ta eluverest on tekkinud.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused