REPLIIK: Miks see kõik võiks meeldida Indrek Kaselale

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix
Indrek Kasela.

Lihtsalt mõned faktid. M.V.Wool suleti VTA survel ja meedia suurel toel, nüüd kirjutab Äripäev, et selle suurima konkurendi PRFoodsi kasum pööras tõusule. PRFoodsi juhatuse liige on Indrek Kasela, kes lubas kevadel Eesti Ekspressis avaldatud loo põhjal valitsuse, kuhu kaasatud EKRE, hävitada.

Lisaks sellele kuulub Indrek Kasela Eesti Ekspressi nõukokku. Kuulus aastatel 1997-2019 Reformerakonda, on liikumise Kõigi Eesti algataja jne.

Kui me räägime väidetavast mõjuvõimuga kauplemisest, võimalikust korruptsioonist, võimalikust huvide konfliktist, siis mis roll on sel kõigel ülaltooduga? Kas te usute juhuseid?

UU

Kommentaarid

One commentOn REPLIIK: Miks see kõik võiks meeldida Indrek Kaselale

  • Avatar

    Ujuski õige kala, kes on hüsterioosi bakteriga nakatatud, välja.Öelge veel, et 90-nendate maffia on kadunud, kaugel sellest, olemas ja tegutseb järjekindlalt. EI tema firmas ole mingit listeeriat aga hüsteeria on sellest tüki hullem ja nakkavam. Mees viib oma viisaastakut ellu juba viie kuuga, orden 24.02 juba käeulatuses.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused