REPLIIK Noobli hotelli mustanahalise garderoobitädi kummaline vormiriietus: inimõigus või väärtuste konflikt?

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Scanpix
Foto on illustratiivne.

Eile peeti Tallinna pealinna ühes nooblimas hotellis inimõigustealast konverentsi “Väärtused ja huvid paralleelmaailmades”. Teiste hulgas osales selles president Kersti Kaljulaid, ministreid, õiguskantsler.

Kuid… sellises esinduslikus kohas sellise esindusliku foorumi juures oli tähelepanuväärne üks veider detail – mustanahaline garderoobihoidja oli… paljajalu.

Võimalik, et see ongi tema inimõigus, võimalik, et tegu on väärtuste konfliktiga paralleelmaailmades, kuid kohe kindlasti pole tegemist viisakus- ega etiketinorme järgiva outfitiga, mis siinses kultuuriruumis peaksid iseenesestmõistetavad olema. Kui tegu ei olnud just konverentsi teema näitlikustamisega.

UU

 

Kommentaarid

One commentOn REPLIIK Noobli hotelli mustanahalise garderoobitädi kummaline vormiriietus: inimõigus või väärtuste konflikt?

  • Avatar
    Leo Viller

    Iseseisva Ekvatoriaal – Guinea hispaanlaste poolt pukki pandud president Maceas Nguema käskis ka rahval paljajalu käia. Väitis, et see on ekvatoriaalguinealik väärtus. Tema valitsemisajal tapeti umbes viiskümmend tuhat riigi elanikku ja sada tuhat põgenes riigist. Ise kirjutada ei osanud ja luges vaevaliselt

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused