REPLIIK: Terve Eesti hoidis hinge kinni… ega see jälle plagiaat ei ole

Arvamus, Repliik,
- Updated
©Riigikogu.
Rainer Vakra

Põnev-põnev. Eile kajastas meedia täistuuridel, kuidas lõputöö varastamisega vahele jäänud tippsots Rainer Vakral õnnestus nüüd oma ülikooli bakalaureusetööd kaitsta.

TV 3 ei hoidnud värve kokku ning teatas koguni, et „terve Eesti hoidis hinge kinni, kas Rainer Vakral õnnestub diplomitööd kaitsta“.

Telekanali liikuvast pildist oli näha, et õnnestus, sest tööd olid „suhteliselt heal tasemel“, nagu märkis õppejõud. Hindeks anti A. Ja ilmne, et seekord ei olnud ühtegi rida varastatud.

Omaette kõnekas oli Vakra reageering, mis reetis suure poliitiku närvpinge. Ei pea olema kehakeeleekspert, et hinnata seda, kui suure koorem sotsil õlgadelt langes, kui lõputöö positiivse hinde sai. Justkui oleks ta just ületanud kaugushüppe maailmarekordi või võitnud lotoga pool miljonit.

Aga tegu oli kõigest bakatööga, mis peaks sellisel tasemel tegutseva inimese jaoks olema sõrmenipsuga tehtav.

Kommentaarid

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused