Absurd kuubis: meedia ei suuda otsustada, kas EKRE poliitikud peaksid välismaal käima või mitte

Delfi tunnistas üles, et sel pole rahvuslusega pistmist.

Ilmekas näide ajakirjanduse vildakatest hoiakutest ilmus täna Delfis Eesti Ekspressi egiidi all, kus heideti iroonilises toonis ette Moonika Helme visiiti Iisraeli. Samas käib süsteemne kriitika minister Kert Kingo suhtes, kes justkui ei taha välismaal käia.

Niisiis ilmus etteheitev nupuke pealkirjaga „EKRE juhtpere organiseeris endale juutide kodumaale ühise poliitreisi“. Sisu selles, et Mart ja Moonika Helme viibivad tänaseni Iisraelis, kus kohtutakse sealsete poliitikute ja ühiskonnategelastega.

Riigikogu liige Helle-Moonika Helme osaleb 4. – 6. juunil Jeruusalemmas Iisraeli Parlamendi korraldataval kohtumisel eri riikide kristlike valitsusjuhtide ja poliitiliste liidritega.

Samal ajal osaleb siseminister Mart Helme Iisraelis Jeruusalemma palvushommikusöögil, mille korraldab Iisraeli parlament Knesset. Siseminister pidas tervituskõne ja lisaks on ministril võimalus kohtuda erinevate riikide valitsusjuhtide, parlamentääride ja ühiskonnategelastega.

„Nii käib Eesti riigi juhtimine ajal, mil valitsusse on jõudnud senjöör Helme,“ tõdeb Eesti Ekspress irooniliselt.

Olgu märgitud, et Helle-Moonika Helmele tuli üritusele eraldi kutse kui parlamendiliikmele. Nii, et ajaleht on võtnud vale kondi, mille kallal hambaid murda.

Need kutsed on suur privileeg ja seal ajavad Helmed ühiselt Eesti asja. Kui seda heaks kiita ei kannata, siis olge edaspidi igaveseks vait Kert Kingo välisreisidele minemise või mitteminemise teemadel.

Vaat nii käivad asjad meie riigis, lugupidamatud Eesti Ekspress, Delfi ja teised!

Kommentaarid