Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Achtung! Achtung! Lobjakas

-
28.03.2019
Ahto Lobjakas

Patoloogiline EKRE-vastane Ahto Lobjakas, kellele antakse sõna nii ajalehtedes kui tal on ka oma saated rahvusringhäälingus, ei väsi.

Järjekordses üllitises kirjutab juba paljudele tüütuks muutunud vasakpoolne filosoof, et EKRE näol on tegemist taskunatsidega.

„Loomulikult ei kirjuta kumbki „Mein Kampfi“ või isegi „Klein Kampfi“ ega hakka juute ahju ajama. Aga mõlemad koos vähemate kohortidega on valmis meie tegelikkusele peale keerama paar ebareaalsusevinti, mis asetavad küsimärgi holokausti kohale, lasevad mõistlikuna paista küsimuse, kas Adolf Hitleril oli häid külgi, ja harjutavad inimesi mõttega, et põhiseadus ei kaitse kõiki võrdselt,“ kirjutab tundud sildikleepija Mart ja Martin Helme kohta.

Kurioosne on seejuures tõik, et tema Raadio 2 eetris olev autorisaade kannab pealkirja „Achtung! Lobjakas“. Ajal, kui igas käeviipes nähakse natsitervitust, mõjub see saksakeelne hüüatus liberasti saatepeas eriti irooniliselt ja vastuoluliselt. Jääb vaid tänada, et saade ei kanna pealkirja „Heil, Lobjakas!“.