Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Ah et riskeeriv seksikäitumine…

-
24.08.2022
Ahvirõugete riskigrupp.
© Scanpix

Kui vastumeelne see ka liberaalsele ühiskonnale poleks, on välja ilmunud haigus, mille riskigrupiks on geimehed, ja varjata seda fakti ei saa, sestap seda leevendatakse sõnakasutusega.

BNS kirjutab: “Terviseameti lattu jõudis kolmapäeval 1400 doosi ahvirõugete vastaseks vaktsineerimiseks mõeldud vaktsiini Jynneos, millega immuniseeritakse nakatunute lähikontaktseid, kolmapäevase seisuga on Eestis tuvastatud 10 ahvirõugete juhtumit.

Seisuga 24. august on Eestis saanud ahvirõugete kinnitatud diagnoosi 10 inimest. Haigestunud on mehed vanuses 21- 45 aastat, kes olid kõik riskeeriva seksikäitumisega.

Haigestunutel tuvastati lööve genitaalide ja kubeme piirkonnas, palavik, lümfisõlmede turse ja lihasvalu. Enamik haigestunutest oli eelnevalt viibinud välisreisil või puututi kokku välismaalt tulnud isikuga.”

Poliitkorrektsusest ei öelda välja, et ahvirõugete riskigrupp on geimehed, seda nimetatakse “riskeerivaks seksikäitumiseks”, kuigi ka see on ülestunnistus, et homoseksualism ei ole mitte see päris õige voodikäitumine…

Geikogukond võib samas rõõmustada, sest neid ei unustata: “Euroopas on ligemale 17 000 haigusjuhtumit ja see arv kasvab jätkuvalt. Euroopa peab oma kodanike kaitsmiseks tõhustama meetmeid ahvirõugete vastu ning esimesed meetmed Euroopa Liidu tasandil on olnud kiired – Euroopa Komisjoni tervisevalmiduse ja reageerimise amet (HERA) ostis kõikidele liikmesriikidele kokku üle 160 000 vaktsiinidoosi, seda esmakordselt Euroopa Liidu eelarve abil,” ütles Euroopa Komisjoni tervise ja toiduohutuse volinik Stella Kyriakides.

Suureks riskigrupiks on kindlasti need geipered, kus isad omandatud lapsi kasvatavad, ja üks neist on meedias suure au sees.

Muide, sellest, et ahve selle nimetusega solvata ei tohi, ei räägi enam keegi…

Uued Uudised