Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Allahu Akbar! Multikulti häälekandja Eesti Päevaleht alustas islami propageerimist

-
04.05.2016
INDIA-KASHMIR-RELIGION-ISLAM

Sotsiaaldemokraatide mitteametlik häälekandja, multikultiaktivistidega mehitatud Eesti Päevaleht jõudis täna oma rahvavalgustustööga uuele tasemele. Ideloogiasõdur Krister Parise juhitud arvamustoimetus on eraldanud leheruumi eestlasest islamifanaatikule, kes soovitab Eestile šariaadiseadusi. (LOE ARTIKLIT SIIT!)

Kui mõelda, millist jama „intrigeerimise“, „vaba mõttevahetuse“ ja „ühiskondliku arutelu“ egiidi all lehtedes tiražeeritud on, siis pole põhjust sellel intellektuaalselt huvitaval mõttel pikemalt peatuda.

Ent „rahureligiooni“ propaganda eesmärk ei ole antud juhul vaba mõttevahetus. Proovige EPL-i arvamustoimetusele vastukaaluks saata mõnd teist religiooni tutvustav lugu – teid saadetakse Kuu peale. 

Islamipropaganda pole muud kui päevalehe ideoloogiasõdurite järjekordne rahvavalgustusprojekt. Ksenofoobsetele eestlastele tuleb näidata islami „inimlikku palet“, tuleb rääkida, et peadelõikamine ja vägistamine on üksikjuhtumid ning terrorism ei puutu üldse asjasse. Rahvas tuleb kvoodipagulaste saabumiseks “ette valmistada”.

Lillaroosade aktivistide sõnum on lihtne: me peame hakkama harjuma, me peame hakkama sallima. Pagulaste, võõrtööjõu, islami, madala iibe, rahvusriikide kadumisega. See on progress, see on tulevik, 21. sajand!

Vanematele inimestele tuleb see kõik tuttav ette. Ka Nõukogude Liidu sõbralike vennasrahvaste peres pidime hakkama harjuma progressi ja tulevikuga (loe: vene sisserändajate ja slaavi asjajamisega). Oli neid, kes harjusid. Mõned hirmust, teised siirast usust, kolmandad karjääri nimel. 

Riigi ja rahvana oleme me püsinud ainult seetõttu, et meie hulgas on inimesi, kes ei kavatsegi harjuda ja avaldavad agressorile ja kollaborantidele visa vastupanu. Sellistest inimestest sõltub, kas oleme riigi ja rahvana alles ka 50 ja 100 aasta pärast või laiutab siinmail Araabia Kalifaat.

Foto: AFP