Allahu Akbar! Multikulti häälekandja Eesti Päevaleht alustas islami propageerimist

Rubriik Repliik On
- Updated
INDIA-KASHMIR-RELIGION-ISLAM

Sotsiaaldemokraatide mitteametlik häälekandja, multikultiaktivistidega mehitatud Eesti Päevaleht jõudis täna oma rahvavalgustustööga uuele tasemele. Ideloogiasõdur Krister Parise juhitud arvamustoimetus on eraldanud leheruumi eestlasest islamifanaatikule, kes soovitab Eestile šariaadiseadusi. (LOE ARTIKLIT SIIT!)

Kui mõelda, millist jama „intrigeerimise“, „vaba mõttevahetuse“ ja „ühiskondliku arutelu“ egiidi all lehtedes tiražeeritud on, siis pole põhjust sellel intellektuaalselt huvitaval mõttel pikemalt peatuda.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ent „rahureligiooni“ propaganda eesmärk ei ole antud juhul vaba mõttevahetus. Proovige EPL-i arvamustoimetusele vastukaaluks saata mõnd teist religiooni tutvustav lugu – teid saadetakse Kuu peale. 

Islamipropaganda pole muud kui päevalehe ideoloogiasõdurite järjekordne rahvavalgustusprojekt. Ksenofoobsetele eestlastele tuleb näidata islami „inimlikku palet“, tuleb rääkida, et peadelõikamine ja vägistamine on üksikjuhtumid ning terrorism ei puutu üldse asjasse. Rahvas tuleb kvoodipagulaste saabumiseks “ette valmistada”.

Lillaroosade aktivistide sõnum on lihtne: me peame hakkama harjuma, me peame hakkama sallima. Pagulaste, võõrtööjõu, islami, madala iibe, rahvusriikide kadumisega. See on progress, see on tulevik, 21. sajand!

Vanematele inimestele tuleb see kõik tuttav ette. Ka Nõukogude Liidu sõbralike vennasrahvaste peres pidime hakkama harjuma progressi ja tulevikuga (loe: vene sisserändajate ja slaavi asjajamisega). Oli neid, kes harjusid. Mõned hirmust, teised siirast usust, kolmandad karjääri nimel. 

Riigi ja rahvana oleme me püsinud ainult seetõttu, et meie hulgas on inimesi, kes ei kavatsegi harjuda ja avaldavad agressorile ja kollaborantidele visa vastupanu. Sellistest inimestest sõltub, kas oleme riigi ja rahvana alles ka 50 ja 100 aasta pärast või laiutab siinmail Araabia Kalifaat.

Foto: AFP

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused