Annika Laatsi isik tuletab meelde Jeesuse hoiatust: “Vaadake, et keegi teid ei eksitaks!”

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Kahjuks on ka paljud kirikud muutunud vasakliberaalse ideoloogia kandjateks.

Kui kellelgil on jäänud lugemata Annika Laatsi lugu “Kõik erinevad, kõik sarnased” Postimehes, siis pole sellest midagi hullu – ega midagi mõistlikku selles Jumala rahva jaoks polnud.

Sotsiaalministeeriumi kampaania «Kõik on erinevad, kuid sama palju inimesed» ei olnud mõeldud propageerima vähemusi ja sättumusi, vaid inimlikkust, kirjutab EELK Risti koguduse õpetaja Annika Laats.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Laatsi enda puhul on asjad just vastupidi – tema sõnumid on kõlanud homoseksualistidele, migrantidele ja teistele vähemustele, kuigi kirikusse tulija puhul peaks olema tähtis vaid see, et ta on inimene, kes otsib Jumalalt abi. Kõnealune õpetaja aga loetleb alati üles need, keda tema sallib ja armastab.

Annika Laats teeb sama vea, mis sotsiaalministeerium – ta ei märka (või ei taha märgata), et esindab Jumala sõna kattevarjus üht ideoloogiat, neomarksismist nakatunud vasakliberalismi, mis on “juhuslikult” valinud enda kaitsealusteks samad ühiskonnagrupid, mis sallivuslasest vaimulik.

Jeesus Kristus ütles variseridele: “Teie olete sellest maailmast, mina ei ole sellest maailmast.” Annika Laats aga on täielikult siitilmast, sest tema tegusid tunnustavad vaid ilmalikud institutsioonid: ateistist president, Eesti Keele Instituut “humanistlike väärtuste selge väljendamise eest”, Eesti Seksuaaltervise Liit ja nii edasi. Lisaks on ta sõna võtnud praeguse koalitsiooni vastu, sekkudes nii poliitikasse.

Luteri kirik pole Laatsi paika pannud, ilmselt seetõttu, et kardab kaotada “kaasaegseid kristlasi”, kuigi kaotab massiliselt hoopis tõsimeelseid. Aga sellest pole lugu, sest EELK on ühiskonnas marginaalne jõud, tema seisukohavõtud ka kõige tulisemates teemades ei huvita enam eriti kedagi. Ilmselt seetõttu, et kirik pole ei tuline ega külm, ta on leige.

Annika Laats aga flirdib Pimedusevürstiga. Kuidas muidu võtta googeldades leitavaid ütlusi: „Mõnikord olen väga kuri Jumala peale, lausa vihane” ja “Piibli sõnastus võib olla aegunud”? Sallivuslasest naispastor võtab endale õiguse Piiblit tõlgendada. Eks see ole ka arusaadav, sest tarvis on ju ümber sõnastada Soodoma ja Gomorra sõnum.

Naisvaimulik ei leia häid sõnu neile, kes on mures eesti rahva kestmisejäämise, hukatavate sündimata laste, pahede, kapriiside ja nõrkuste inimõigusteks kuulutamise ning paljude muude “uute väärtuste” pärast. Nii tulebki Annika Laatsi puhul pöörduda Piibli poole, sest seal on öeldud: “Ja Jeesus vastas neile: “Vaadake, et keegi teid ei eksitaks!” Sest paljud tulevad minu nime all, öeldes: «Mina olen Kristus!» ja eksitavad paljusid.”

One commentOn Annika Laatsi isik tuletab meelde Jeesuse hoiatust: “Vaadake, et keegi teid ei eksitaks!”

  • Avatar

    Annika Laats- võltsvagaduse jünger, kellel ei tohiks olla õigust Jumalat sõnas suhugi võtta, sest on selle oma suuläbi ära lagastanud. Vasakliberastide viies ratas vankri all, kahju, et inimene ise sellest aru ei saa. Ehe näide, kuidas peab teistsuguseid =konservatiive= vihkama.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused