Anti Poolamets: “Nii, nagu homotralliga hakatakse kiusama juba lasteaialapsi, saadakse immigrantidega kokku põrkamise harjutus hiljemalt ülikoolis”

Repliik,
- Updated
©UU
Anti Poolamets

Riigikogu liige Anti Poolamets nendib, et tänane kurb reaalsus on see, et multikultilased on loonud olukorra, kus ükski eesti noor ei pääse ülikoolis käies tuhandete kilomeetrite kauguselt imporditud võõramaalastega maid jagamast.

„Kultuurid on erinevad ja arusaamatused tulevad kähku. Kes ei teaks, et moslemitele ei sobi meie toit, neile ei kõlba vastassoost arsti juures käia ja neile ei meeldi meie naiste suured vabadused,“ leiab Poolamets. „Nii, nagu homotralliga hakatakse kiusama juba lasteaialapsi, saadakse immigrantidega kokku põrkamise harjutus hiljemalt ülikoolis.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta viitab Uutes Uudistes ilmunud Piret Kivi artiklile, kus autor kirjutas:  “Tutvusin Tartu Ülikoolis välistudengiga. Istusin Jakobi tänava hoones allkorrusel laua taga (seal on tudengite jaoks mõned lauad) ja tegin oma kodutöid. Järsku seisis minu ees tundmatu tõmmu välistudeng.

Tudeng vaatas mulle ähvardavalt otsa ning ütles: “When you go?” (Millal sina minema?)

Selline tarzanlik suhtlus tekitas mus suurt hämmingut, sest esiteks olevat kõik meie välistudengid äärmiselt erudeeritud inimesed (oma ühiskonna koorekiht) ning teiseks ei suutnud ma kujutada iseennast mõnes välismaa ülikoolis käitumas analoogselt.

Ma ei suutnud ette manada pilti, et ma lähen võõras ühiskonnas võõra inimese juurde ning käsin tal vigases võõrkeeles uttu tõmmata. Esiteks ma ei läheks teda segama ja kui mul oleks talt midagi vaja, siis üritaksin kõigepealt öelda midagi riigikeeles. Varem olin ma nii ülbet käitumist näinud ainult vanglafilmides.“

UU

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused