Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Brüsselil kärss kärnas ja maa külmunud: Ungari teeb liberaalide arvates igal juhul valesti

23.07.2021
Sooline anarhia – just seda nõutakse kogu maailmale.
© Scanpix

Meediauudiste lugeja peab olema kas paandunud vasakliberaal või lihtsalt rumal, kui ta ei näe läbi Euroopa Liidu ja kogu globalistliku leeri kiusu Ungari aadressil.

Teatavasti võttis Ungari vastu seaduse, millega kaitstakse lapsi varase seksualiseerimise ja pedofiilia eest ning muu seas ei lubata neile teha ka homo- ja soovahetuspropagandat.

Euroopa Komisjon alustas eelmisel nädalal Ungari valitsuste suhtes rikkumismenetlust seaduse tõttu, mis diskrimineerivat Brüsseli arvates LGBTQ kogukonda ja piiravat väljendusvabadust.

Ungari peaminister Viktor Orbán teatas kolmapäeval, et rahva toetuse väljaselgitamiseks pannakse seadus rahvahääletusele.

Nüüd aga kritiseerib Prantsuse Euroopa asjade minister Clément Beaune Ungari kavandatavat rahvahääletust, väites, et referendumiküsimustes loodavat valed seosed, et tagada hääletajate “ei”.

Praktiliselt tähendab toimuv, et Brüssel ja kogu Euroopa liberaalne leer ei lepi millegagi peale LGBT ülistamise – mida ka Ungari ette ei võtaks, kõik olevat vale, isegi otsedemokraatlik rahvahääletus.

Liberaalid karadavad meeletult rahvaküsitlusi – nii nagu Ungari nii ka Eesti puhul. (BNS-UU)