Delfi annab teada, et keegi Kristi Luik vihkab eestlasi

Repliik,
- Updated
©UU
Lugu ühest väidetavast vihkajast.

Delfis avaldatud lugu “Kristi Luik: eestlased suhtuvad minusse samasuguse halvakspanuga nagu mina neisse” kohe ei saa jätta pingeid üles kruvimata.

Kõigepealt on see suletud lugu kättesaadav ainult tellijatele, mis eeldab, et päris palju inimesi saab loo üle otsustada ainult pealkirja ja tekstis jätkuva osa “…ja kõik teevad üksteisele ruumi, sest teised inimesed… ajavad lihtsalt öökima” järgi.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Muidugi on selline intrigeeriv pealkiri pandud selliseks lootuses, et lugu loetakse hästi palju ja ehk isegi tellitakse võimalus kõiki lugusid lugeda, aga kõnealune lugu hakkab ju kohe oma elu elama.

Kõigepealt saab lühikokkuvõtte järgi teha järelduse, et Kristi Luik ise ei ole eestlane – miks ta muidu räägib eestlastest kui temasse halvakspanuga suhtujatest?

Teine järeldus – Kristi Luik suhtub ise ka eestlastesse halvasti, tunne tundub mingil põhjusel olevat vastastikune.

Tekib veel hunnik lisaküsimusi: kes on Kristi Luik, kui ta ei ole eestlane? Maailmakodanik, arvestades, et ta olevat USA-s elav kolumnist?

Ja lõpuks põhiküsimus: miks peab Eesti meedia kirjutama võõrastest inimestest, kes vihkavad eestlasi?

Naljakas aga on see, et mittetellijale (kelle hulka kuulub ilmselt enamik Delfi sirvijaid) kättesaadavas ähmases tekstis on kirjas Kristi Luige uskumus, et pühade juurde kuulub ka südamlik ja sõbralik suhtumine võõrastesse. Eestlastesse mitte, aga võõrastesse küll.

Ilmselt on kogu pikk lugu kellestki Kristi Luigest märksa sisukam, aga Delfi ja kogu meediaturundus annavad aluse mõelda tast kui ühest eestlaste vihkajast ja võõraste armastajast. Kolmapäeva õhtupoolikul igaljuhul Delfist enamat teada ei saanud (ilmselt mingil ajal lugu avatakse).

UU

3 commentsOn Delfi annab teada, et keegi Kristi Luik vihkab eestlasi

 • Avatar

  Ta ei ole kohanud veel Eestis rootsi pankasid, et kui sedasi kirjutab ta. Seal ollakse nii viisakad, kuid hoolimatud, et inimesed tassitakse JALAD EES VÄLJA kontorist! Võlgade pärast on tuhandeid kodudest kuuse alla need SEB, Swed pangad tõstnud. Ikka viisakalt kuid jõhkralt.

  “Ja lõpuks põhiküsimus: miks peab Eesti meedia kirjutama võõrastest inimestest, kes vihkavad eestlasi?”

  …sest jätkub ka oma inimesi kes “vihkavad” eestlasi. Selles mõttes?

  – kelle asi see on ja kellele see korda läheb? Senini on vaid retoorika sel teemal, ning segane on
  ka see kõik. Ning KELLE SõNA SIIN KORDA LÄHEB, kes ütleks et hakkame nüüd hästi elama ja hoolima. Lurjus-presidendist Buratino? Nu lubage naerda.
  Ametnikud kes oma võimunäljas võimutsevad oma kodanike kaelas on ka selleks üks põhjus! Ning oujee, parkimistrahvi väljastaja või maksuametnik, mida tema teab ligimese armastusest?

  Mulle endale kui eestis sündinul pigem on tülgastav hoopis jänkilik “thanks I am fine” keep-sneering-smiling suhtumine!
  Mu arvates inimene ei pea olema peessepugejalikult viisakas, jõuluvanatseja, vaid pigem loomulik. Puudus on pigem HOOLIVUSEST ühiskonnas, ning et selle vastutuse v6taks ka enda kanda need kelle lähedal on miski hääletoru telekanali või ajalehe moel.

 • Avatar

  Peaks natuke hoolsam olema!😷

 • Avatar

  Kahju,, et eestlased kodust minema aetakse teiste eestlaste poolt, et aga ise paremini läbi ajada.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused