Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Eesti metsi ähvardab oht ära kuivada… vikerkaareroheline tahab RMK etteotsa

-
03.06.2022
Rohelised kaitseksid ainult sügisesi metsi, sest need on kõige rohkem vikerkaarevärviliste moodi. Pilt on illustratiivne.
© UU

Riigimetsa Majandamise Keskusega pole asjad juba pikki aastaid väidetavalt korras, aga igihalja Aigar Kallase asemele ei tohiks sinna küll panna inimest, kelle erakonna esmaülesanne ei tundu olevat mitte roheline elulaad, vaid samasooliste eest võitlemine.

Nimelt teatab BNS: Erakond Eestimaa Rohelised keskkonnaalase doktorikraadiga kaasjuht Marko Kaasik kandideerib Riigimetsa Majandamise Keskuse (RMK) juhatuse esimeheks – põhjuseks on RMK suutmatus Eesti metsi säästvalt majandada.

Roheliste kohta on juba ammu räägitud, et nad kaitsevad elupuu kuivanud oksi ehk siis on erakonnast saanud LGBT eestseisja. Marko Kaasik ise on sellekohaseid ütlusi ka avalikkusele jaganud.

Mõned “rohelised” tsitaadid Kaasikult.

“Mulle oleks rohkem meeldinud, kui eestimaalased oleksid saanud  öelda oma ei-sõna abielu määratlemisele üheselt erisooliste paarisuhtena.”

“Eestimaa Roheliste algatus muuta perekonnaseadust nii, et abielu oleks kahe inimese liit sõltumata soost, on seega jätkuvalt aktuaalne. Kooseluseadus seisab teiste seaduste muutmise taga, mida on vaja teha hulgaliselt, kuid abieluvõrdsus Perekonnaseaduse alusel hakkaks toimima ilma täiendava „häälestamiseta“, sest kõik abikaasade õigused ja kohustused laieneksid ka samasoolistele paaridele.”

“Ma ei näe põhjust klammerduda kristlik-moslemliku homoseksuaalsusse ja samasooliste partnerlust eitava suhtumise külge. Paljud teadusuuringud on näidanud homoseksuaalse vähemuse positiivset (rahu loovat) rolli nii inimühiskonnas, kui teiste bioloogiliste liikide ühiskondades.”

“Minu silmis ei õigusta kristliku kultuuri  viimaste sajandite tehnoloogiline üleolek teatud ajaloolises kontekstis tekkinud moraalinormide pealesurumist maailmale, mida on siiski „tule ja mõõgaga“ tehtud.”

Kolumnist Ivan Makarov kirjutas just äsja sellest, et Eesti 200 liider Kristina Kallas valiti Eesti käsipalli presidendiks. “Kahju „andekatest noortest“, kelle peale läheb provokatsioonierakonna peapolitikaani „esimene energia“. Sport peaks olema poliitikast nii kaugel kui võimalik, eriti aga poliitikutest. Kas meil ei leidunudki enne valimisi kedagi, kes saaks juhatada käsipalli, mitte omades niivõrd võimsaid poliitilisi ambitsioone?” kirjutab Ivan Makarov.

Täpselt sama võib öelda Marko Kaasiku kohta. “Kahju Eesti metsadest, mille peale läheb LGBT eestvedaja “esimene energia”. Metsade saatust ei tohiks anda poliitiku kätesse, kelle silmis on mets ilus ainult sügisel, enne lehelangemist, sest siis on see kõige rohkem vikerkaarevärviline. Kas meil ei leidu metsaasjatundjat, kellel oleks esikohal metsad, mitte samasoolisus?”

Loodetavasti jätkub metsaga seotud inimestel piisavalt nutti, et mitte valida RMK etteotsa LGBT-d. Las Marko Kaasik korraldab pigem peatset gay pride`i Tartus.

UU