Eesti riigitelevisioon propageerib fašistliku Venemaa sõjasümboolikat!

Repliik,
- Updated

Nagu teada, on vaenusümboleid keelav seadus läbinud Riigikogus teise lugemise ja selle vastu võtmisel oleks keelatud agressiooniakti, genotsiidi, inimsusevastase kuriteo või sõjakuriteo toimepanemisega seotud sümbolite eksponeerimine neid tegusid toetaval või õigustaval viisil.

Lisaks keelab politsei seoses võimalike kogunemistega aprillirahutuste aastapäeval ja 9. mail 26. aprillist kuni 10. maini avalikud koosolekud, mis võivad õhutada vaenu ja kus kasutatakse agressori sümboolikat (mis on absurdne, kuna järelikult on kõik see jõledus, vaenuõhutamine ja terroririigi sümboolika Eestis lubatud ülejäänud ajal ehk 10. maist 26. aprillini, praktiliselt aastaringselt).

Aga ETV otse-eetris on kolmapäeva õhtul toimunud väga äge koosolek, kus kasutati agressorriigi tanke kaunistavat sümboolikat. Stuudios oli lausa 7 väga suurt Z-kujulist valget lauda.

Lõpetage Putini terrorisõja toetamine, „Esimene stuudio“! Hakake seda jubedat agressioonimööblit välja tõstma. Soovitavalt koos juhatuse esimehega.

Ivan Makarov

P.S. Andrus Kalmu kommentaar sellele artiklile FB-s: “Kusjuures oli huvitav, millise raevuga mõlemad saatejuhid koos ründasid ainult üht saatekülalist (Martin Helmet – I.M.), kuulamata ära ja arusaamata, mida too rääkis ja öelda tahtis… Hea ja proff saatejuht peaks suutma end vaos hoida kõikide saatekülaliste puhul ja pole vahet, kas see inimene sulle meeldib või mitte, kas tema vaated ja jutt ühtivad saatejuhi maailmavaatega või mitte. Sellega saatejuhid toime ei tulnud, seega…”

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused