Eestis näib olevat alanud kampaania “Vorbime aafriklased eestlasteks”

Repliik,
©Erakogu
Aafriklased tunnevad ennast Eestis ülihästi ka siinset rahvast tundmata, mis viitab suletud kogukonna tekkele.

Ameerikas ja Lääne-Euroopas alanud teatud elude lugemise üritus läks vist liiale, sest Eestis näib olevat alanud vasakliberaalne mustade ülistamise ja nende mahaistutamise kampaania, millele pani aluse president Kaljulaid, kui ta teatas, et eestlane olla võib igaüks.

Igastahes tegi Maaleht alguse ilusa muinaslooga, kuidas nigeerlased läksid (õigemini organiseeriti) talunikele appi maasikaid korjama. Propagandaüritus missugune – “head neegrid” versus “paha valitsus”. Ainult et mõjus šõuna.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsiaalmeedias võib näha liberaalide püüdu propageerida tudengite integreerimist Eesti ühiskonda ja seda, kuidas nad meie ühiskonda rikastavat. Huvitav, keda püütakse veenda, et iseseisev, kuid pidevalt genotsiidiliselt sõdiv ja arengult muust maailmast maha jäänud Aafrika on tegelikult hea?

Vasakpoolsed ja liberaalid armastavad siinseid mustanahalisi nagunii, konservatiivid on massiimmigratsiooni vastu üldse, seega  on kampaania suunatud lihtsale eestlasele, kes võõrastab küll mooramaameest, kuid ei ole seepärast veel rassist – too mõjub lihtsalt ehmatavalt, sest on igati võõras. Mitte ainult välimuselt, vaid ka mentaliteedilt.

Asi aga pole nahavärvis – oma maa ja rahva saatuse pärast mures olevad eestlased on ka täiesti valgete ja kristliku kultuuritaustaga ukrainlaste ja venelaste vastu, kui neid liiga palju tuleb, nad meie ühiskonna omakeelseks muudavad ja eestlased oma kodumaal nurka tõrjuvad.

Kui keegi mustanahalistest tahab eestlastega sõbrustada, siis parim viis selleks on eesti keele oskus ja kogu eestluse kompromissitu austamine. Kahjuks selliseid neegreid Eestis eriti ei kohta – küll aga teame kriminaale Kevin Zibilamenet ja Edmond Otang Ebotit.

Taoliste neegrikampaaniatega saavutatakse ainult seda, et rassiküsimus, mis pole kunagi Eestis probleemiks olnud, aetakse kunstlikult teravaks, inimesi sunnitakse pooli valima ja barrikaadidele ronima ning ühiskond jagunebki kahte leeri – veel üks lõhestatus juures.

Võõraid sellisel moel armsaks ei tehta. Mitte ükski neeger ei saa eestlastele omaks, kui ta ratsutab siia “bläkklaivsmatteri” lohe seljas ja nõuab põlvitamist. Või õpetab eestlasi oma politseid vihkama, nagu keegi Jene Walker.

Vasakliberaale tegelikult see ei huvitagi, et siinsetesse neegritesse hästi suhtutaks, pigem vastupidi – neile on vaja rassismi olemasolu tõestamist, et siis pinged üles kruvida ja “rassistide” represseerimist nõuda.

Kui mustad soovivad üldse Eestis õppimise ajal ühiskonnas vastu võetud saada, siis tuleks neil küll hoiduda siinsetest marksistlikest pseudosõpradest, kes tuletavad neile meelde kolonialismi ja orjust, õpetavad, kuidas nõuda valgetelt põlvitamist – ühesõnaga, tirivad mustad neile võõras riigis kohe barrikaadidele.

One commentOn Eestis näib olevat alanud kampaania “Vorbime aafriklased eestlasteks”

  • Avatar

    Arvestades, et igatsorti “aafriklased” paljunevad meie oludes ja EU poolt antavatest abirahadest kui kärbsed suvel välikäimlas siis on need meile suuremaks ohuks kui väliselt ja sisult/kultuurilt kordades sarnasemad slaavlased. On tagumine aeg käiku lasta vana ja kulunud hüüdlause – kui on must näita ust. Kui slaavlasest võib saada peale /paari/ sega abielu veel päris korraliku eestlase siis neegustest EI SAA SEDA kunagi ja nagu MITMED välismaised uuringud on näidanud siis segamine nendega viib elukvaliteedi ainult ALLA. Rootsi on lähinaabritest KÕIGE ilmekam näida – nagu ja USA.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused