Eestlaskonda lõhestavad võõraste ideoloogiate levitajad

Rubriik Repliik On
Nende kahe ühteheitmisest sai alguse suurem eesti rahva lõhestamine ideoloogiliste barrikaadidega.

Praegu tundub, et eestlased on lõhestunud kõiges, alates maailmavaatest ja lõpetades maskikandmisega – tõelist lõhestavust aga kannavad ennekõike need, kes on kaasa läinud võõraste ideoloogiatega.

Kes siis lõhestavad eestlasi tõeliselt? Ennekõike need, kes lubavad eestlase staatust igaühele, kes jala Eestimaale on tõstnud; need, kes toetavad ideoloogiaid, mille kohaselt on rahvused ja rahvusriigid “ohtlik düstoopia”; need, kes tooksid Eesti täis aafriklasi, slaavlasi, araablasi ja teisi, muutes rahvusriigi multikultuurseks; need, kes ülistavad eestlusele jätkusuutlikkust tagava traditsioonilise pere lõhkumisele suunatud “uusi väärtusi”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sest nende vastas seisavad ju inimesed, kes tahavad eesti rahva kestmajäämist, oma suveräänset riiki, normaalset mehest, naisest ja lastest koosnevat peret ningõigust olla oma maal peremees, mitte jagada seda näiteks moslemitega.

Kes need lõhestajad siis on?  Eks ikka praegused võimulolijad, PortoRollo liberaalide koalitsioon, president, aga ka sotsid, Eesti 200 ja kõik need ideoloogilised MTÜ-d, kes levitavad neomarksismist nakatunud vasakpoolset ja liberaalset maailmavaadet.

Nemad on ju kuulutanud, et rahvusmeelsetega nemad koostööd ei tee – see tähendab, et nad peavad viiendiku ühiskonna toetust omavad rahvuskonservatiive suisa vaenlasteks, sest kes terekätt enam ei anna, see ei tunnusta vastaspoolt enam isegi rahumeelse kõrvutieksisteerimise vääriliseks.

Eestlasi ajavad kahte lehte need tegelased, kes ühest küljest lammutavad eestlust, meie rahvusriiki, keelt ja kultuuri ning teisalt kuulutavad need, kes seda veel kaitsevad, oma vaenlasteks, kellega koostööd ei tehta. Ise peavad nad ennast seejuures veel õigeteks eestlasteks.

Ja selline seltskond maailmakodanikke valitseb praegu Eestit. Pole siis ime, kui ühiskond liigub kuristiku poole.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused