EKRE edu valem seisab lubaduses jätta ühiskond normaalseks

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
EKRE loosungid on lihtsad ka valimistel: “Me armastame Eestit!”

Isegi kohalike valimiste kampaanias lubavad ühed sidusat ühiskonda ukrainlaste, araablaste ja neegritega; teised lubavad tänavaparaade kõigile, kes seksivad nii, et sellest lapsi ei tule; kolmandad lubavad kliima päästmiseks süsinikdioksiidi nii läbi peksta, et C ja O ei julge enam kunagi liituda. Ainult EKRE lubab normaalset ja tavapärast elu.

Sotsiaalmeedias kirjutab Rait Rebane: “Kes need politoloogid on, kes kukalt kratsivad? Mis siin imestada EKRE edulisuses? Nad on ainsad, kes enamusele sobivat ja harjumuspärast elulaadi lubavad. Miks peaks äkki normaalne inimene oma elu jooksul kogetu niisama lihtsalt pea peale pöörama? EU poolt pealesurutud väärastunud käitumisnormid, liikmesriikide rahvuskultuuride eiramine, mingi utoopilise rohepöörde pealesurumine, millega vaesustatakse inimesi kui ka majandust üldiselt, jne. Miks peaks seda toetama? Mul on kahju, et Eesti ei säilitanud oma valuutat, nagu Rootsi näiteks. Oleks olnud rohkem vabadust majanduslikult asju juhtida. Muidugi juhul, kui õiged poliitikud on võimul.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotsid lubavad sotsialismi, Eesti 200 tahab globalistlikku ja multikultuurset ühiskonda, Keskerakond internatsionaalset, Reformierakond euroföderaalset, rohelised vikerkaarevärvilist, Isamaa… neist ei saagi aru, ainult EKRE tahab seda Eestit, millises me elasime kahe sõja vahel ning alates taasiseseisvumisest kuni hullumeelsuseni, mis algas 2014. aastal kooseluseaduse pealesurumisega.

Igaüks, kes tahab elada normaalses eestlaste rahvusriigis, hääletagu EKRE poolt.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused