Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

EKRE-t valivad elus pettunud inimesed? Jah, need, kes on pettunud Laulva revolutsiooni ideaalide reetmises

-
25.10.2022
Keegi Balti ketis seisnutest ei tahtnud slaavi Eestit, venestunud Tallinnat ja Brüsseli-kuulekat eliiti.
© UU

EKRE viimast suurmiitingut kajastanud peavoolumeedia, peaminister Kaja Kallas ja Keskerakonna hääletoru Katrin Pauts on väitnud, et EKRE esindavat elus pettunuid. Jah, aga mitte isiklikus elus pettunuid, vaid neid, kes on pettunud selles, et rahvuslikust Eestist ei saanudki liberaalide ja vasakpoolsete valitsedes reaalsust.

Laulva revolutsiooni üheks ideaaliks oli otsustamise toomine Moskvast Tallinnasse. Toodigi, aga anti edasi Brüsselile, kes valitseb meid nüüd eurodirektiivide abil.

Ideaaliks oli NLKP algatatud slaavi migratsiooni lõpetamine, aga Reformi- ja Keskerakond on nüüdseks Eesti venekeelsetega üleujutanud ning eestlased ei saa pealinnas enam riigikeeles hakkama.

Ideaaliks oli eesti keele ja kultuuri õitseng, aga 31 aastat pärast taasiseseisvumist proovitakse ikka veel kuidagi eestikeelset haridussüsteemi luua, eesti keelt “lihtsustatakse” ja “eestlasteks” peetakse ka nigeerlasi, jaotades eestlust igaühele.

Ideaaliks oli lasterikas eesti pere, aga reaalsuseks on elupuu kuivanud oksa homoseksualismi ülistamine, sooneutraalsus ja -voolavus” ning muud sõgedused.

Eestit juhivad Brüsseli kupjad, endise kommunistliku nomenklatuuri järeltulijad ja korrumpeerunud “eliit”, kes lähevad kaas kõigi globalistlike jaburustega, mis hävitavad selle, mis Eestil veel alles on.

Üks asi veel, mida eesti rahvale lubati, oli jõukas Eesti – aga nüüd tihendame aknaid, keerame soojust maha, maksame valguse eest hingehinda, veeretame toiduleti ees viimaseid veeringuid ja kulutame oma viimaseid säästusid.

Seda loetelu saaks pikalt jätkata, aga selgelt võib näha, milles inimesed tegelikult pettunud on. Ja nad tulevad tänavatele, et Laulva revolutsiooni ideaalid taas ellu tuua.

Uued Uudised