EKRE toetust tõstab erakonna eesmärk viia riik seisakust välja ja elavdada majandust

Siseminister Mart Helme toetab sellise ühiskonna loomist, kes tahaks ja oskaks ennast relvadega kaitsta, olles samas nende kasutamisel asjatundlik. Pilt on illustratiivne.

ERR-i tellitud Turu-uuringute AS-i värske küsitlus andis EKRE toetusprotsendiks 19, mis pole erakonna võimupoliitikute aktiivset tegevust arvestades imestamapanev.

Populaarsuse tõusu põhjusteks võib olla see, et rahandusminister Martin Helme poolt kiires korras algatatud alkoholoaktsiisi langetus annab juba tulemusi, siseminister Mart Helme on algatanud jõuliselt nii immigratsiooni piiramist kui ka sisekaitse reservi loomist, ka teiste ministrite haldusalalt tuleb pidevalt uudiseid, mis hoolimata tonaalsusest näitavad, et nad tegutsevad jõudsalt ega istu käed rüpes.

Ka riigieelarve aruteludes näeb selgelt ära, et EKRE ministrid (hoolimata sellest, kas nende ettevõtmisi kiidetakse või laidetakse), on aktiivsed lahendusi otsima. Rahvuskonservatiivsete ministrite tegemistest kumab läbi soov teha muutusi, viia riik seisakust välja.

Kogu valitsuskoalitsiooni toetas septembris kokku 46 protsenti ja kahte opositsiooniparteid 41 protsenti. Valitsuse toetajaskond on jätkuvalt sedavõrd suurenemas, kuivõrd läheb sujuvamaks kabineti töö ja kui vähe keskendub opositsioon kritiseerimise asemel tegelikule tööle.

UU

LOE LISAKS

Ainsana tõusis septembris oluliselt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetus

Kommentaarid

Üks kommentaar loole “EKRE toetust tõstab erakonna eesmärk viia riik seisakust välja ja elavdada majandust

  1. Avatar
    Sten Arrak kirjutas:

    Esimest korda üle pikkade aastakümnete näen, et uus valitsus teeb reaalselt tööd ja lahendab päris probleeme. Et uue EKRE osalusega valitsuse peamisteks murekohtadeks ei ole pseudoteemad, nagu inimtekkeline kliimasoojenemine, homode eraelu soosimine või “vaeste Aafrika ja Süüria immigrantide” heaolu. Tänu EKRE ja Isamaa konservatiivsete väärtuste jõudmisel uude valitsusse on hakatud Eesti elu probleemidega tegelema süvitsi. Mitte ei tegeleta “peenhäälestusega”, nagu üks peaministriks nihverdatud poisike tegeles. Soovin EKRE juhitud valitsusele jõudu ja pikka iga!

Kommenteerimine on suletud