EKRE toetust tõstab erakonna eesmärk viia riik seisakust välja ja elavdada majandust

Repliik,
- Updated
©UU
Siseminister Mart Helme

ERR-i tellitud Turu-uuringute AS-i värske küsitlus andis EKRE toetusprotsendiks 19, mis pole erakonna võimupoliitikute aktiivset tegevust arvestades imestamapanev.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Populaarsuse tõusu põhjusteks võib olla see, et rahandusminister Martin Helme poolt kiires korras algatatud alkoholoaktsiisi langetus annab juba tulemusi, siseminister Mart Helme on algatanud jõuliselt nii immigratsiooni piiramist kui ka sisekaitse reservi loomist, ka teiste ministrite haldusalalt tuleb pidevalt uudiseid, mis hoolimata tonaalsusest näitavad, et nad tegutsevad jõudsalt ega istu käed rüpes.

Ka riigieelarve aruteludes näeb selgelt ära, et EKRE ministrid (hoolimata sellest, kas nende ettevõtmisi kiidetakse või laidetakse), on aktiivsed lahendusi otsima. Rahvuskonservatiivsete ministrite tegemistest kumab läbi soov teha muutusi, viia riik seisakust välja.

Kogu valitsuskoalitsiooni toetas septembris kokku 46 protsenti ja kahte opositsiooniparteid 41 protsenti. Valitsuse toetajaskond on jätkuvalt sedavõrd suurenemas, kuivõrd läheb sujuvamaks kabineti töö ja kui vähe keskendub opositsioon kritiseerimise asemel tegelikule tööle.

UU

LOE LISAKS

Ainsana tõusis septembris oluliselt Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna toetus

One commentOn EKRE toetust tõstab erakonna eesmärk viia riik seisakust välja ja elavdada majandust

  • Avatar
    Sten Arrak

    Esimest korda üle pikkade aastakümnete näen, et uus valitsus teeb reaalselt tööd ja lahendab päris probleeme. Et uue EKRE osalusega valitsuse peamisteks murekohtadeks ei ole pseudoteemad, nagu inimtekkeline kliimasoojenemine, homode eraelu soosimine või “vaeste Aafrika ja Süüria immigrantide” heaolu. Tänu EKRE ja Isamaa konservatiivsete väärtuste jõudmisel uude valitsusse on hakatud Eesti elu probleemidega tegelema süvitsi. Mitte ei tegeleta “peenhäälestusega”, nagu üks peaministriks nihverdatud poisike tegeles. Soovin EKRE juhitud valitsusele jõudu ja pikka iga!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused