ETV poliitikasaate toimetaja on Reformierakonna kommunikatsioonijuht

Repliik,
©Uued Uudised
ERR ei ole mitte rahvusringhääling, vaid propagandaasutus.

Eesti rahvusringhääling ikka oskab! Portaal Diktor kirjutab, et ETV poliitikasaate “Jah, härra peaminister” üks toimetaja on Reformierakonna kommunikatsioonitiimis töötav Kajar Kase.

“Jah, härra peaminister” on alates juunikuust ETV eetris jooksev tagasivaatav poliitikasaade, milles Marko Reikop intervjueerib Eesti endisi valitsusjuhte. Lisaks ETV elamussaadete juhile Karmel Killandile on saate toimetajana välja toodud ka Reformierakonna kommunikatsioonijuht Kajar Kase.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Vaata, millisest otsast tahad, kusagilt ei paista välja maksumaksja raha eest ülalpeetava mammutkanali erapooletus, millest on juba ammu aimu andnud ETV ja ERR-i reporterid, uudisteankrud ja muidukommentaatorid.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused