Evelyn Sepp üritab praeguse valitsuse kaela ajada kogu taasiseseisvusaja valearvestused

Repliik,
©Valitsuse kommunikatsioonbüroo
Valitsuse pressikonverents.

Eesti poliitikas esineb räigeid avaldusi, kuid veel keegi pole seda teinud nii mõttetus võtmes kui endine poliitik Evelyn Sepp.

Oma loos “Mis on sinu vastus, Jüri Ratas?” sarjab Sepp valitsust igati, ja seda pole mõtet vahendadagi. Küll aga väärivad tähelepanu emotsionaalselt üleküdenud naise arvamusavalduse viimased laused.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Selle varjus rullub meie ees lahti aga hoopis teine lugu: väetamisest ägisev põhjavesi koos saastejälgedega mullastikuga. Antibiootikumidest kihisev põhjavesi ja rasvumisest kasvavad tervisehädad. PISA uhke lipu all vaimselt haigete, depressioonis koolilaste arvukuse kasv ning igas mõttes rebenev ühiskond,” kirjeldab Sepp olukorda tänases Eestis.

Kahtlemata on selles kirjelduses väga palju tõde, kuid Sepp pole ilmselt suutnud mõista, et kõik see ei ole 2016. aastal võimule saanud Jüri Ratase, veel vähem aga alla aasta töötanud praeguse valitsuse süü. Kõik need väärnähtused on tekkinud väga pikkade aastate jooksul, mil võimu juures olid teised poliitilised jõud. Praegusel valitsusel on vaja aega, et midagi uuesti paremaks muuta.

Sepp ei hooma, et tegemist on kogu Lääne ühiskonna probleemidega (rasvumine, depressioon) ja kogu see murede rägastik sai alguse sellest, kui me liitusime sellesama liberaalse Läänega, kust nende probleemid meieni jõudsid. Nutiseadmetest alguse saanud vähene liikumine ja hilisem tüsenemine on näiteks hoopiski ülemaailmne valitsusteülene murekoht.

Mis aga puutub rebenevasse ühiskonda, siis selle autorid on ammugi opositsioonis ja jätkavad rebestamist sealtki: rebenemine algas meile võõra kooseluseaduse teerulli, kohustuslike pagulaskvootide, “euroopalike väärtuste” ja kõige muu sellisega, mis oleks tavalise rahvusriigi-keskse arenguga olemata jäänud või siis nõrgemalt siia jõudnud.

Evelyn Sepp ütleb, et on näinud halba juhtimist, valetamist, intriige ja võimu kuritarvitamist, kuid praegune aeg näitavat, et võimu võib üles korjata igaüks. Ju ta siis ei näe, et valijad annavad võimu, mitte seda ei korjata üles. Mis aga puutub tema enda võimu kuritarvitamisse, siis annab sellele vastuse Vikipeedia: 2008. aasta eest sai Evelyn Sepp taksoga sõitmise eest 124 932 krooni kuluhüvitisi.

Ilmselt tasuks Jüri Ratasel sellise demagoogilise emotsioonidetulva peale lihtsalt sellest mööda vaadata ja oma igapäevatööd jätkata.

2 commentsOn Evelyn Sepp üritab praeguse valitsuse kaela ajada kogu taasiseseisvusaja valearvestused

 • Avatar

  Tüüpiline bolsevik – kõik mis on korras on “minu teene” ja kõik mis on sassis on teinud teised.
  Mina olin paugu otsas kui puu käis…

 • Avatar
  Sulev Saarna

  Kes on see neidis, Evelyn Sepp? Kui poleks kunagi Eediukt olnud, siis oleks see neidis võib olla olnud n.n. “punaste laternatega tänava” põhitöötaja!
  Eedik tegi temast inimese aga see on kah üks nendest broileritest, kes lõpuks oma “issile” noa selga lõi. Ja tema ei ole ainukene selline “broiler”. Üks nendest on praeguseks jõudnud peaministri toolile!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused