Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Facebook läks marru loo peale sellest, kuidas LGBT üritas Tartus segada abordivastase näituse avamist

-
07.06.2024
Facebook ei ole sõnavabadus, Facebook on vasakliberaalne tsensuur.
© Scanpix

On juba nö siililegi selge, et Facebooki “kogukond” tähendab vasakliberaalset kogukonda ja selle “reeglid” soosivad “uusväärtusi” ning nende esindajaid.

Uued Uudised avaldasid loo “VIDEO I Piinlik provokatsioon kultuuripealinnas: vikerkaareliputajad segasid näituse avamist” ja selle levitamise takistamisel olid Delfi-Facebooki tsenseerijad kohe väga kärmed, teatades, et rikutakse nn kogukonna reegleid ja “Meie tehnoloogia tuvastas, et see postitus sarnaneb teiste postitustega, mis on vastuolus meie kogukonnareeglitega (Vägivaldne ja võigas sisu). Me ei luba Facebooki kasutajatel jagada vägivalda kujutavat sisu.”

Tahaks väga loota, et Facebook mõtles “võika” ja “vägivaldse” all neid LGBT-noori, kes segasid abordivastase näituse avamist, aga tundes “näoraamatut”, võib eeldada, et neile ei meeldinud postituse kommentaar “Kas pärast seda saab väita, et neljatäheorganisatsioon pole agressiivne?”

Kui LGBT segab abordivastast üritust valju muusika ja oma esinemisega, siis see on agressiivsus. Huvitav on see, et ühe noore vikerkaarelipul on ka sõna “climate“, mis viitab sellele, et neil vasaknoortel ongi peas segi kõik: kliimavõitlus, homoseksuaalsus, sooideoloogia, migrandiootus, globalismitruudus… ehk siis on nad ajupestud. Ainult et segajaid oleks pidanud topelt olema: kaks lesbitüdrukut ja kaks homopoissi, siis olnuks “protest” tõeline. Nüüd jäi mulje, nagu oleks tegu “imeliku” heteropaariga…

Miks LGBT üldse abordi poolt on? Jääks üks loode hävitamata, saaks üks geipaar lapse lapsendada… Samas, kui nende kahe emad oleks omal ajal abordi teinud?

Traditsionalist Markus Järvi kirjutab sotsiaalmeedias, et homonoorte sekkumine andis pigem vastupidise efekti: see äratas huvi ka selle vastu, mida need vikerkaareliputajad segasid. Varro Vooglaiu kõne peale, milles ta rääkis ka homoseksuaalsete inimeste muredest, läks noorte aktiivsusaste kohe madalamaks ja varsti kadusid nad kõrvale.

Eesti on tsensuuririik, kus enam ennast vabalt väljendada ei tohi. See tähendab, et homonoored tohtisid, aga nende tegevuse kommenteerijad ei tohi.

Kui Facebook tsenseerib sõnavabadust oma veergudel, siis annab ta sisuliselt heakskiidu ka neile riikidele, kus protestivad homonoored vahistatakse – kui sõnavabadus pole FB järgi ühene kogu maailmale, vaid sõltub maailmavaatest, siis kui see LGBT ei soosi, võib ka nende suu sulgeda.

Uued Uudised