Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Globalistlik taaskasutuskeskus Eesti200 sai vikerkaarevärvilist lisa

-
05.05.2022
ÜRO ülbe nõudmine langeb kokku Eesti “haridusminister” Kristina Kallase arvamusega.
© UU

Poliitprojekt Eesti200 kogub endasse neid poliitikuid, kes mujal ebaõnnestusid – lisaks kunagi IRL-i juhtinud Margus Tsahknale on nüüd seal ka roheliste juhtimises läbi põrunud Züleyxa Izmailova.

BNS vahendab: Züleyxa Izmailova liitus erakonnaga Eesti 200. Seda ennustati juba siis, kui Izmailova oma rohelised hülgas, et kuhu mujale ta ikka maandub.

Izmailova ajal loobuti roheliste poliitikas looduskaitsest ja keskenduti homoseksuaalide kaitsele – see erakond on praegugi Eesti 200 ja sotside kõrval üks homoagenda eestvedajaid. Roheliste kohta on öeldud, et nemad kaitsevad elupuu kuivanud oksi, mitte rohetavaid.

Ilmselt loodab Izmailova teises erakonnas ükskord parlamenti pääseda, sest rohelised jäid tema juhtimise ajal alati sealt välja, nii et roheliider pidi võtma vastu Keskerakonna poliitilise altkäemaksu abilinnapea koha näol, saades nii Reidi teele ettejäävate puude kaitsjast hoopis teeprojekti kaitsjaks.

Poliitikute taaskasutuskeskusesse €200 minek ei pruugi Izmailovat päästa, eriti kui Reformierakonnal peaks valimiste eel õnnestuma sõjahirmu toel oma positsioone hoida – voolab ju Reformierakond neile halbadel aegadel tühjemaks Eesti200-sse, parematel aegadel aga Eesti200-st Reformierakonda, nagu see praegu toimub.

Poliitprojekt €200 kogub kokku ka Kersti Kaljulaidi fänniklubi liikmeid. Selle kohta sobib Tolkieni Sõrmuse-lugude jutu parafraseering: “Üks Kallas neid ühendab, üks leiab üles, Kristina neid kokku toob, pimeduse süles, maal, mille nimi €200, musta märgi all.”

UU