Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Harri Kingo: Marii Karell on kõigi pahede ema – lihtne tõestada!

-
17.02.2021
Kuvatõmmis saate reklaamist.

Marii Karell tegi TV3-s allpool arvustamise künnist propasaate EKRE-st, kust kumas läbi saate idee – EKRE näol on tegemist on natsiparteiga. Ma võin teha samasuguse “analüüsi” Karelli enese kohta. Pole raske.

Kirjutan algatuseks keset tahvlit suurelt “Karell” ja vean sealt laiali näiteks 10 noolt. Täpselt nagu krimiseriaalis tark inspektor seda teeb. Iga noole otsa kirjutan mingi negatiivse sõna, näiteks: vale, laim, viha, demagoogia, hirm, kättemaks, võim, kadedus, reeturlus, ajupesu, pettus jms. Nende sõnade juurde kleebin pilte kõikvõimalikest negatiivsetest isikutest (näit. Manson, miski sarivägistaja, Kimide pere, Pol Poth, Beria jne.), kelle väidan kõik olevat Karellli ideoloogilisi mõjutajaid. Siis ajan sinna juurde veel mingit pada netimängudest, kus tulistatakse ja mis kasvatavad lastes kurjust, tapahimu, natsismi, kommunismi, terrorismi jms.

Saate sisu poolelt räägin Karelli kohta lahti iga sellise sõna ja pildi. Väidan, et iga nool, sõna ja pilt on osake Karellist enesest. Vahele pikin valitud katkeid intervjuudest tuntud inimestega, kellele ma ei ütle, millest mu saade tuleb – see mõjub alati autoriteetselt. Nende valitud fraaside vahele ja taustaks pikin oma saatesse Karellist kaadreid Hitlerist, Goebbelsist, Stalinist, Maost, GULAG-i laagritest, pommide plahvatusesest, sõdadest, märatsemistest, põletamistest jms. Kõike, mis kätte satub. Ja kaadrid Ku Klux Klanist. Vahet pole, kõlbab kõik. Heliliseks saateks sellele soustile on heavy metal räigete satanistide esituses.

Saate lõpuks on analüütiliselt, teaduslikult ja vaieldamatult tõestatud, et Karell peab oma elupäevad kongis veetma.”

Harri Kingo. poliitikavaatleja