Harri Kingo: Marii Karell on kõigi pahede ema – lihtne tõestada!

Repliik,
- Updated
Kuvatõmmis saate reklaamist.

Marii Karell tegi TV3-s allpool arvustamise künnist propasaate EKRE-st, kust kumas läbi saate idee – EKRE näol on tegemist on natsiparteiga. Ma võin teha samasuguse “analüüsi” Karelli enese kohta. Pole raske.

Kirjutan algatuseks keset tahvlit suurelt “Karell” ja vean sealt laiali näiteks 10 noolt. Täpselt nagu krimiseriaalis tark inspektor seda teeb. Iga noole otsa kirjutan mingi negatiivse sõna, näiteks: vale, laim, viha, demagoogia, hirm, kättemaks, võim, kadedus, reeturlus, ajupesu, pettus jms. Nende sõnade juurde kleebin pilte kõikvõimalikest negatiivsetest isikutest (näit. Manson, miski sarivägistaja, Kimide pere, Pol Poth, Beria jne.), kelle väidan kõik olevat Karellli ideoloogilisi mõjutajaid. Siis ajan sinna juurde veel mingit pada netimängudest, kus tulistatakse ja mis kasvatavad lastes kurjust, tapahimu, natsismi, kommunismi, terrorismi jms.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Saate sisu poolelt räägin Karelli kohta lahti iga sellise sõna ja pildi. Väidan, et iga nool, sõna ja pilt on osake Karellist enesest. Vahele pikin valitud katkeid intervjuudest tuntud inimestega, kellele ma ei ütle, millest mu saade tuleb – see mõjub alati autoriteetselt. Nende valitud fraaside vahele ja taustaks pikin oma saatesse Karellist kaadreid Hitlerist, Goebbelsist, Stalinist, Maost, GULAG-i laagritest, pommide plahvatusesest, sõdadest, märatsemistest, põletamistest jms. Kõike, mis kätte satub. Ja kaadrid Ku Klux Klanist. Vahet pole, kõlbab kõik. Heliliseks saateks sellele soustile on heavy metal räigete satanistide esituses.

Saate lõpuks on analüütiliselt, teaduslikult ja vaieldamatult tõestatud, et Karell peab oma elupäevad kongis veetma.”

Harri Kingo. poliitikavaatleja

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused