Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henn Põlluaas: EKRE liikmete iga sõna demoniseerimine on muutunud ehtsovjetlikuks nõiajahiks poliitiliste oponentide suhtes

-
16.04.2016
henn põlluaas

„Kui ütlen, et minu arvates on igati normaalne ja tervitatav, kui Prantsusmaa president on ihult ja hingelt prantslane, Saksa president sakslane, Briti kuninganna inglane, Vene president venelane, Egiptuse president egiptlane ja Iisraeli president juut, siis kas kõik mikserid, rõivad, tsahknad, krossid, kivirähud ja jumal teab mis variserid saavad järjekordse teeseldud südamerabanduse ja süüdistavad mind seitsmes surmapatus ja kaebavad mind kohtusse? Laske käia!“ kirjutas Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni aseesimees Henn Põlluaas oma Facebooki kontol.

„Aga kui ei kaeba, siis miks ei tohi öelda, et minu arvates peaks Eesti president olema ihult ja hingelt eestlane? Peab ikka omama tõeliselt väärastunud mõttemaailma, et selles midagi paha näha. Veel enam, et mitte millegi põhjal säärane kõikehõlmav ja hüsteeriline viharünnak korraldada,“ märgi Põlluaas.

Põlluaasa sõnul on EKRE liikmete iga sõna demoniseerimine, moonutamine ja pahatahtlikult kontekstist välja rebimine muutunud ehtsovjetlikuks nõiajahiks poliitiliste oponentide ja teisitimõtlejate suhtes, kelle seisukohad ei ühti võimuloleva vasakliberaalse klanni omadega.

„Kas lisaks jaburatele süüdistustele ja sildistmisele keelatakse järgmise sammuna EKRE ära, kuulutatakse välja vaikiv ajastu ning kõik EKRE liidrid pannakse kinni? Tahe selleks kumab igatahes käimasolevates rünnakutes täiesti selgelt läbi. Tegelikult on rahva tahte vastast, Eestile kahjulikku ja putinlikku poliitikat ajavad kartellierakonnad enneolematus paanikas oma reitingu languse ja EKRE tõusu pärast. Kõige taga on hirm jääda ilma oma võimust. Kas selles on süüdi EKRE või peaksite hoopis peeglisse vaatama? Te olete ju ise oma estofoobse poliitikaga viinud asjad nii kaugele ja olete kõiges selles ise süüdi.“