Henn Põlluaas: sotside ja natside poolt kordasaadetud totalitarismi jubedused ei tohi korduda

Repliik,
©UU
Henn Põlluaasa sõnul on presidendi otsus ohtlik riiklikule julgeolekule.

Tegelikult on üsna ükskõik, kui raevukalt sotsid EKRE-t ründavad ning EKRE kohta jaburaid valesid ja väljamõeldisi levitavad – nende vasakäärmuslik totalitarismiihaldus ning rahvusriiklust ja normaalset ühiskonda demoniseeriv ja hävitav siht viib nad vältimatult täielikule marginaliseerumisele.

Näeme seda tendentsi terves Euroopas. Ossinovski üleskutse nõuda avatuse, sallivuse ja demokraatia nimel oma poliitilise konkurendi tagakiusamist ja tasalülitamist poliitilisest protsessist tõestab, et tema sõnad sotside volikogul: «Meie poliitika on kokku võetav kahe sõnaga – vabadused ja võimalused. Just need kaks sõna on ühtaegu nii sotsiaaldemokraatliku ilmavaate tuum,» olid vaid järjekordne sotsiaaldemokraatlik häma ja vale.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sotside “vabadused ja võimalused” on mõeldud vaid vähestele väljavalitutele, kelle eest nad fanaatiliselt võitlevad, olles silmad kõige muu ja ülejäänud ühiskonna jaoks sulgenud. Mis ootab meid ülejäänuid ja ühiskonda tervikuna libasallivuslastest vasakäärmuslaste poolt, teame juba ajaloost, kui nii kommunistid kui natsid võtsid üle marksistide hullumeelsed ideed ja viisid need ellu kõige õudseimal ja ebainimlikuimal viisil, mida ette võib kujutada.

Tänan ei, sellist õõvastavat ühiskonda oleme me juba korra näinud ja kogenud. Me ei lase sel korduda!

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused