Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Ideoloogiline võitlus ahvirõugetega tuletab meelde koroonaaja sundvaktsineerimist

-
30.08.2022
Ahvirõugete hoiatusmärk.
© Scanpix

Kui koroonapandeemia ajal keeldus päris suur hulk inimesi pealesunnitavast vaktsineerimisest, siis ässitati nende vastu üles terve ülejäänud ühiskonnaosa – nüüd, mil ahvirõuged levivad ühe kindla kontingendi seas, kutsutakse üles neid “õrnalt kallistama ja hellalt pead paitama.”

AFP vahendab terviseorganisatsiooni WHO: “Euroopa ahvirõugete puhang liigub õiges suunas.”  Viiruse leviku peatamiseks julgustas WHO riike jätkama seiret, sihipärast vaktsineerimist, kontaktsete tuvastamist ja suhtlust geikogukonnaga, kus viirus on peamiselt levinud.

Varem on ÜRO ja mitmed maailmapoliitikud kutsunud üles kaitsma geikogukonda, kelle seksuaalne suunitlus, eriti geimeeste puhul, on ahvirõugete leviku peamine soodustaja.

Mõistagi ei tohi seda kogukonda ühe haiguse tõttu vaenama hakata, aga ei saa ka kõrvale jätta fakti, kus koroonapandeemia ajal lausa innustati mittevaktsineerituid ühiskonnast välja heitma, kuid geikogukonda peab uusmarksistliku ideoloogilise vähemuste kaitse raames igati nunnutama. Samas on inimeste umbusk riskigrupi suhtes täiesti arusaadav ja seda kohustusliku sallivuslusega ei asenda.

Kas keegi on nüüd nõudnud, et kõik geimehed peaksid ennast vaktsineerima või siis peavad nad hakkama piirangutega arvestama?

Õiglane oleks üldise geipropaganda õitsengu tõttu tunnistada, et see “kuiv oks elupuul” kannab endas palju riske ega vääri praegust pjedestaali ülakohale seadmist.

WHO Euroopa regioonis, kus on 53 riiki, nende seas Venemaa ja Kesk-Aasia riigid, on tuvastatud üle 22 000 ahvirõugete juhtumi ehk kolmandik kõigist juhtumitest maailmas. Läinud nädalal teatas WHO, et uute juhtumite arv kahanes 21 protsenti, eelneval neljal nädalal oli see kasvanud.

Uued Uudised