Ikka ümber augu: kas meil on veel olulisemat teemat kui soovahetus või omasooiharus?

Repliik,
©Scanpix
Vikerkaarepropaganda käib täistuuridel

Eesti meedias, iseäranis Ekspress Grupis, ei möödu enam päevagi, kui seal ei ilmuks lugu LGBT teemal, ikka selles võtmes, et maalida nende tähtede taha peituvate normaalsest seksuaalsusest kõrvalekaldunute esindajatest positiivseid, kuid kannatavaid kangelasi. Sellises proportsioonis kipub jääma mulje, et need vinguvad vähemused moodustavad tegelikult juba suurema osa inimkonnast.

Loomulikult see nii tegelikult ei ole. Loomulikult saab igaüks aru, et see kõik ei ole juhuslik, vaid tegu on sihipärase ja koordineeritud tegevusega, et mitte öelda ajupesukatsetega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sama jutt käib ka immigratsiooni ja veel mõnede teemade kohta, millega tahetakse painutada maailma alustalasid.

Konkreetne näide on tänasest Eesti Päevalehest, kus transsooline Nathan Norma kurdab, kuidas soo korrigeerimise protsess on Eestis aegunud, nagu see oleks suurim probleem, mis Eestis praegu valitseb.

Sugu muuta sooviv vuntsidega Nathan nõuab sooneutraalseid tualette ja mida kõike veel ning päevalehe ajakirjanikul on suur rõõm seda mitme tuhande tähemärgi kaudu edastada.

Loo puändina antakse üksikasjalikku nõu, kuidas Eestis sugu vahetada, kuigi eelnevalt on mainitud, et tegu on psüühilise häirega.

Tõsi, vaimse tervise pärast tuleb meil kõikidel muret tunda ja sellest tuleb rääkida, kuid LGBT kogukond ise seda kõike siiski käitumishäirena ei käsitle.

Nii lehvivadki kõikjal vikerkaarelipud ja aetakse ümber augu asja.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused