Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Ikka ümber augu: kas meil on veel olulisemat teemat kui soovahetus või omasooiharus?

-
21.07.2021
Vikerkaarepropaganda käib täistuuridel
© Scanpix

Eesti meedias, iseäranis Ekspress Grupis, ei möödu enam päevagi, kui seal ei ilmuks lugu LGBT teemal, ikka selles võtmes, et maalida nende tähtede taha peituvate normaalsest seksuaalsusest kõrvalekaldunute esindajatest positiivseid, kuid kannatavaid kangelasi. Sellises proportsioonis kipub jääma mulje, et need vinguvad vähemused moodustavad tegelikult juba suurema osa inimkonnast.

Loomulikult see nii tegelikult ei ole. Loomulikult saab igaüks aru, et see kõik ei ole juhuslik, vaid tegu on sihipärase ja koordineeritud tegevusega, et mitte öelda ajupesukatsetega.

Sama jutt käib ka immigratsiooni ja veel mõnede teemade kohta, millega tahetakse painutada maailma alustalasid.

Konkreetne näide on tänasest Eesti Päevalehest, kus transsooline Nathan Norma kurdab, kuidas soo korrigeerimise protsess on Eestis aegunud, nagu see oleks suurim probleem, mis Eestis praegu valitseb.

Sugu muuta sooviv vuntsidega Nathan nõuab sooneutraalseid tualette ja mida kõike veel ning päevalehe ajakirjanikul on suur rõõm seda mitme tuhande tähemärgi kaudu edastada.

Loo puändina antakse üksikasjalikku nõu, kuidas Eestis sugu vahetada, kuigi eelnevalt on mainitud, et tegu on psüühilise häirega.

Tõsi, vaimse tervise pärast tuleb meil kõikidel muret tunda ja sellest tuleb rääkida, kuid LGBT kogukond ise seda kõike siiski käitumishäirena ei käsitle.

Nii lehvivadki kõikjal vikerkaarelipud ja aetakse ümber augu asja.