Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Isamaa libarahvuslaste tagantjärgi targutamine ehk tule eile meile!

-
05.08.2018
Urmas Espenberg Merkeli immigratsioonivastasel piketil 2017
© UU

Juba vanarahvas teadis tuntud tõde, et parem hilja kui mitte kunagi. Samas võib mõnikord siiski ka liiga hilja olla. Maja või juba põleda ning siis mõjub selline “tarkus” tagantjärgi targutamisena.

Just nii on juhtunud IRLga, kui lugeda teadet selle kohta, et ühenduse “isamaaline õud” rahvuslased on alles pärast kolm aastat Euroopat räsinud migratsioonikriisi jõudnud lõpuks tõdemusele, et asi pole ikka õige, et liiga palju neegreid ning araablasi pole meie vana ja armsa Euroopa tervisele ikka päris hea.

Veel hiljaaegu kutsus IRL-i eksesimees Tsahkna üles tegema Eestis 2,0 ja tooma siia võimalikult palju immigrante. IRL, nüüd siis silmakirjalikult nime vahetanud ja lolli mängiv Isamaa, on aga oma kahes valitsuses ja ka Riigikogu saalis istudes jõudnud vastu võtta väga palju Eesti rahvusriigi vaenulikke seaduseid ning otsuseid, heaks kiitnud kõik Brüsselist tulnud immigratsioonikvoodid ja enamgi veel, nende suurendamise. Vastu oldi teadupärast nii burkakeelule kui toetati ka mitmeid immigratsiooni suurendavaid välismaalaste seaduse parandusi.

Nüüd siis astub pimedast kapinurgast välja keegi “rahvuslane” Kruusimäe, kes hakkab endale vastu rinda tagudes patriootlikult targutama. Ta möönab, et enamiku Lääne-Euroopa heaoluriikide viimaste aastakümnete immigratsioonipoliitika on läbi kukkunud. Massiliselt võõrastest maadest saabunud immigrandid ei ole enamasti lõimunud, tekkinud on paralleelühiskonnad, kuritegevus on oluliselt kasvanud ning sisserändajad kujutavad endast üha kasvavat koormust sotsiaalsüsteemile, kuna paljud ei lähegi tööle, vaid elavad toetustest.

“Tänaseks on selge, et valdav enamus viimastel aastatel Vahemere-tagustest maadest Euroopasse saabunud immigrantidest ei ole mitte sõjapõgenikud, vaid sisserändajad, kes on tulnud Lääne-Euroopa maade sotsiaalset heaolu nautima. Selline immigratsioon viib Euroopa rahvusriikide hävinguni ja tuleb peatada,” ütles Kruusimäe pressiteate vahendusel, mis oleks ostekui mõnest EKRE liidri kõnest või Uute Uudiste artiklist maha kirjutatud.

Huvitav, et tõelised rahvuskonservatiivid nagu EKRE, teadsid seda juba viis aastat ette ja julgesid sellest ka toona rääkida, teenides peavoolu poliitikuilt ja meedialt alusetult selga solgipange. Seesama libarahvuslaste jõuk aga sildistas neid üldise heakskiitva mõmina saatel natsideks ja putinistideks. Keegi neist rahvuskonservatiivide kaitseks igal juhul välja ei astunud. Kas Kruusimäe on suures jalgpallivaimustuses hakanud nüüd Putini mõjuagendiks, nagu tema endine parteiboss tõeliste väärtuskonservatiivide vaateid on nimetanud. Nurinat on tõeliste patriootide seas tekitanud ka Sinimägede ürituse kaaperdamine ja solkimine.

Ei seltsimehed rahvuslased, nii lihtsalt need asjad ikka ei käi, et kolm aastat olen libarahvuslane ja libakonservatiiv, kes kiidab oma erakonna juhtkonda ning räägib rõõmsast avatud rahvuslusest ja pehmest konservatismist kuid siis kui olukord ohutu, kargab välja justkui tõeline isamaalane, sest valimised tulekul. Rahvas teeb vahet koopial ja originaalil, lisaks tõestab seda ka erakondade toetusprotsent.

Inimesed teavad väga hästi, kes on tõelised isamaa hoidjad ja kes niisama tühikargajad, silmamoondajad ja peavoolu käepikendused. Nii, et pigem hoidke oma targutused endale, härrased Kruusimäe ja Co.

Üks asi teeb siiski rõõmu, EKRE-l oli taas õigus asjade ettenägemisel ning mingi grupp inimesi sai ometi taaskord loodetavasti silmanägemise tagasi. Parimad ehk tulevad kunagi ka EKRE lipu alla.