Jaak Madison elektriarvetest: ärme unusta, kes on praeguse olukorra eest vastutavad

Repliik,
©Uued Uudised
Jaak Madison

Kuna augusti lõpus lõpeb mul praegune elektrileping, siis lugupeetud Eesti Energia (kelle puhaskasum möödunud aastal oli 111 miljonit eurot ja kes maksis eelmise aasta tulude eest riigile dividende 46,7 miljonit eurot) tegi uue pakkumise, mille puhul ei peaks mina mitte kui midagi tegema: leping pikeneks automaatselt.

Iseenesest hea ja mugav variant. Kuid see oleks veel parem variant, kui nad ei keevitaks hinda üle kolme korra kõrgemaks. Samal ajal omahind elektritootmisel ei ole kaugeltki tõusnud kolmekordseks.

Kui minu senine elektriarve on jäänud 30-40 euro vahele (tavaline korter, kus kütteallikas ei baseeru elektril), siis elan üle ka suurema hädata kolm korda kõrgema arve. Kuid kardetavasti enamuse jaoks saab olema väga suur probleem 60-70 eurot (tõenäoliselt palju rohkem, kui ka toasooja saamisel sõltutakse näiteks õhksoojuspumbast) rohkem maksta sellise baasvajaduse nagu elektri eest. Seega ootame huviga kütteperioodi ja mis peamine: ärme unusta, kes on praeguse olukorra eest vastutavad. Need samad tüübid tulevad nillima teie kõigi hääli ka varakevadistel valimistel.

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik (EKRE)

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused