Jaak Madison: valitsuse vale, et sundvaktsineerimist polevat olemas, näitas oma lühikesi jalgu

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Jüri Ratas otsustas siiski hädiselt koperdava Kaja Kallasega edasi tantsida. Pilt on illustratiivne.

“Valitsus on siiani väitnud, et sundvaktsineerimist pole ega tule. Kuid nagu alati: nad valetavad.

Põhimõtteline seisukoht on alati olnud, et kui inimene ei soovi end ükskõik mis põhjusel vaktsineerida, siis ta saab enda nakkusohutust tõestada negatiivse testiga. Tänane valitsuse otsus, millega negatiivset testi enam ei aktsepteerita, on täiesti selgelt sundvaktsineerimisele õhutamine ja inimeste diskrimineerimine.

Mina olen küll vaktsineeritud, kuid ma põhimõtteliselt jälestan, kui eile räägitakse üht ja täna tehakse teist ning tegelikkuses minnakse räige apartheidi suunas. Lisaks on täiesti arusaamatu loogika, et vaktsineeritud inimene on ohutum kui äsja koroonatesti teinud isik. Nakatumisstatistika räägib vastupidist.

Antud küsimuses peaksid nüüd õigusteadlased, eesotsas õiguskantsleriga, tulema välja oma seisukohtadega, mis puudutab valitsuse tänase otsuse põhiseaduspärasust.”

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused