Jaak Madison Vilja Kiislerist: selliseid eluvorme nimetatakse parasiitideks

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Euroopa parlamendi saadik Jaak Madison.

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison kirjutab sellest, kuidas riigilt raha nõudvad ajakirjanikud samas valitsust sõimavad.

“Ideoloogilised propagandistid, kes ehivad end ajakirjaniku sulgede ja tiitlitega teevad väsimatut tööd võitlemaks kas valitsuse või mõne konservatiivse erakonna vastu. Tuleb kriis. Suur kriis. Meediaväljaannete sissetulekud hävivad ja löögi alla satuvad nende propagandistide ehk nii-öelda ajakirjanike palgad.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Seejärel ilma igasuguse häbitundeta teevad nad käsi pikalt ees avalduse palkade maksmiseks saada valitsuse toetust. Neil pole ju mingit au- ega häbitunnet, kuna nad on ideoloogilised propagandistid. Neid ei huvita nende eelnevad väljaütlemised või kirjatükid, millega nad on professionaalseid ajakirjanikke häbistanud. Nad ei mõtle sellele, et ajakirjandus peaks olema valitsusest või valitsusparteidest sõltumatu, mida nad ju ei pruugi olla, kui uueks palgamaksjaks osaliselt saaks valitsus.

Selle olukorra taas perfektne näide on Vilja Kiisler, kes täna tegi arvamusavalduse kõige ausamas ja parimas väljaandes nimega Delfi, et valitsus plaanivat piirama inimõigusi ja sõnavabadust. Samas meeldiks Kiislerile, et see sama valitsus maksaks osa tema palgast kinni? Selliseid eluvorme nimetatakse parasiitideks.

Lisaks sellele kõigile ma lisan, et Eestis on ülimaks seaduseks põhiseadus või vähemalt peaks olema ja seal on inimõigused ja sõnavabadust tugevalt kaitstud. Selleks ei ole vaja iga hinnaga kiigata kuskile kaugele konventsioonide järele.”

5 commentsOn Jaak Madison Vilja Kiislerist: selliseid eluvorme nimetatakse parasiitideks

 • Avatar

  ei tea kas läbi raskuste lõpetatud õhtukooli keskharidus on põhjuseks, miks meie wunderkind pole siiamaani aru saanud sõltumatu ajakirjanduse rollist vabas demokraatlikus ühiskonnas?

 • Avatar

  Komandeerige see kissell hooldekodusse vanureid aitama ja ikka nii, et ei mingit majast väljas käimist ega avalikku suhtlust. Ehk hakkab aduma elu ja inimlikkust, nähes seda, mis tedagi ees ootab-vanadus. Miks mängida lolli ja tõestada, et see tal juba käes on, mis oleks sel juhul andestatav. Sildam ja Kiisler, pühendunud kommunistid, ei need värise mingite viiruste, veel vähem oma tõekspidamiste ülimuslikkuse eest võidelda, ikka üle laipade ja padu valedega huilates. Ei mingit isamaad, moi aadress sovetski sojuz ja MINA.

 • Avatar

  Ajakirjanikud ei ole võibolla aru saanud,etneil ühiskonna suhtes kohustus anda-VAHENDADA valitsuse otsuseid,mida saaks teada kogu ühiskond.Seda just otse ja täpselt.Sellega pole hakkama saanud ei Sildam ega Samost saates olukorrast riigis.Ehk siis
  ERR .Ajaliselt võtta vastu seaduste pakett,valeinfo ja segaduste külvamise vältimiseks piirata levitajate ja nende käsutäitjate
  rahavoogude sulgemise osas,ei ole mõistetav miks maksumaksja peab parasiite ülal pidama.Neile raske olukorra toetus ei laiene.
  uurigu parem kust ja kuidas kaitsevahendeid juurde saada ja tulemuslikult,siis võiksid kuni 0.5 ulatuses toetust saada ja seda
  ühe tehingu ulatuses.

 • Avatar
  Andres Leet

  Miks EKRE ministrid üldse!!! suhtlevad sellise meediagrupiga nagu Ekspress Gupp (Punane delfi, EPL SL Õhtuleht ja Eesti Eksperess)
  Jääb arussamatuks, päriselt ka?

 • Avatar

  Kiisler on häbiväärne EV reetur ja punaste tallalakkuja

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused