Jaak Madison: Würtzburgi veretöö eest vastutab Angela Merkel

Repliik,
©UU
Jaak Madison

Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison (EKRE) kommenteerib jõhkrat mõrva Saksamaal, kus somaallane tappis kolm inimest. „Eile oli lihtsalt üks üksikjuhtum, millel pole mingitki seoses immigratsiooniga. Lihtsalt ei ole, sest nii arvata on keelatud!“ kirjutab ta irooniliselt.

„Somaallane saabus 2015. aastal Saksamaale ja eile mõrvas Würtzburgis kolm inimest, kellest kaks olid väike poiss oma isaga. Tuletan meelde, et 2015. aastal avas Angela Merkel Saksamaa piirid väidetega, et Süürias käib sõda ja naised ning lapsed on põgenemas surma eest. Ilmselgelt oli see suur vale, sest suur osa migrantidest polnud Süüriast, täpselt nagu ka see mõrvar.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Madison tuletab ka meelde, et Saksamaa siseminister väitis paar kuud tagasi, et suurim oht on “paremäärmuslased”: „Muidugi, mingid abstraktsed “paremäärmuslased”, mitte järjepideva vahega rünnakuid tegevad islamiäärmuslased.“

Nii nagu eelmiste mõrvade puhul, siis ka eilse puhul vastutab Madisoni hinnangul täiesti isiklikult selle eest Saksamaa kantsler, kes võttis vastu 2015. aastal poliitilise otsuse avada oma piir kõigile, kel jalad vähegi kannavad Aafrikast või Lähis-Idast.

Lisaks tõestavad sellised juhtumid kõige kurvemal moel, kuidas on elementaarne omada tavalistel kodanikel relvakandmisõigust. Madison: „Islamiäärmuslus kindlasti Euroopas ei vähene, vaid tõuseb. Sestap saame vaid oletada, et oleks vaid ühel inimestest eile, kes telefoniga sündmust filmisid, vööl olnud Walther, siis oleks pisipoiss isaga täna ehk elus.“

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused