Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Jüri Ratase palgist sai puuriit ja meeleavaldusest valimiskampaania üritus

-
13.09.2022
Jüri Ratas palgiga
© Facebook

Keskerakonna korraldatud meeleavaldus enne sügisistungijärku küttepuude loosimise ja kõnedega Toompea lossi ees kujunes haledaks ja amatöörlikuks valimiskampaaniaks.

EKRE ringkondade koordinaator Rudolf Jeeser, kes on korraldanud nii suuri meeleavaldusi kui ka tõrvikurongkäike, peab ettevõtmist odavaks ja amatöörlikuks.

„Eduka meeleavalduse tegemiseks on vaja kolme asja – head sõnumit ja ideed, toimivat korraldusmeeskonda ja piisav hulk raha,“ märkis Jeeser, lisades, et antud juhul polnud neist ühtegi – ei ühte kindlat sõnumit ega ka olnud seal panustatud raha.

Toompeale taritud puuriidaga ja laulva Erich Kriegeriga püüti jõuda kunagise Edgar Savisaare aegsele tasemele, kuid see oli vaid selle hale vari. Nii kujuneski see meeleavaldus vaid Keskerakonna valimiskampaania ürituseks.

Lisaks tuleb panna tähele veel ühte nüanssi: Keskerakonna esimees Jüri Ratas avaldas meelt põhimõtteliselt iseenda ja enda juhitava erakonna vastu, kes veel eelmisel aastal oli koos Reformierakonnaga valitsusvastutust jagamas. Selleks ajaks olid hinnad juba lappama lastud.

Seda kummalisem oli näha lavale ronimas endist majandusministrit Taavi Aasa.