Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kaja Kallas ei saa läbi EKRE-ta

-
12.12.2021
Kaja Kallas
© UU

Kaja „ma-ei-saa-tagasi-astuda-sest-siis tuleb-ekre“ Kallas ei saa rahvuskonservatiividest üle ega ümber ning ilmselt saadab EKRE teda ka märgades unenägudes.

Pikas intervjuus Õhtulehele tuleb Reformierakonna esimehest peaminister Kaja Kallas EKRE juurde peaaegu igas lõigus, põhiliselt mingite absurdsete süüdistsutega stiilis, „aga nemad tegid nii või nemad tegid naa“. Pole siis ime, kui ajakirjanik märgib, et talle jääb mulje nagu oleks Kallas EKRE palgal.

Patoloogilise valetajana pillab Kallas taas meelevaldusi vasakule ja paremale nõnda, et isegi ajakirjanik peab teda parandama, kui jutt läheb vaktsineerimisele. Nimelt ütleb Kallas, et EKRE poliitikud kutsuvad üles rahvast mitte vaktsineerima. Selle kohta täpsustab küsitleja, et tegelikult see ju nii pole, mille peale Kallas hakkab keerutama.

Kallas tunnistab, et tal on see aasta raske olnud, kuid punnib vastu, et poliitikasse tulekut kahetsenud ei ole. Kuigi ju võiks.

„Tõesti on igasuguseid härrasmehi, kes soovivad minust lahti saada. Eks näis, kas see õnnestub või mitte,“ ütleb Kallas usutluse lõpetuseks.

Laupäeval ilmunud artikkel kandis ka tähenduslikku pealkirja: „Ma kujutan ette, et keskmist palka saavate inimeste elu ongi väga raske.“