Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Kaja Kallas ja tema kulunud plaadid

-
25.06.2021
Kaja Kallas
© UU

Kui Kaja Kallas oleks DJ, siis oleks ta väga ebahuvitav DJ, sest laseks terve õhtu ainult ühte ja sama plaati. Sama ebahuvitav on Kaja Kallas ka peaministrina, korrutades aina samu jutupunkte.

Kui opositsioonis olles oli tema põhisõnum, et „me oleksime valitsuses palju paremad“, siis valitsusse saades ja asju aina hullemaks ajades, räägib ta eelmise valitsuse liikmete poole pöördudes, mantrana, et „teie ise tegite, teie ise algatasite, teil oli nii ja teil oli naa“. Andmata endale aru, et hetkel istub tema ihaldatud peaministri toolil. Mis siis, et argumendid on otsas, tõttöelda on see lasteaiatase.

Lisaks väike detail, et eelmine peaministrierakond ehk Keskerakond on valitsuses ta enda partner.

Pluss lõputu vassimine ja valetamine kas või maksurahu teemal. Ei tule seda! Kärbetest ei hakka rääkimagi.

Nüüd on Kaja Kallas aga teise plaadi üles leidnud, sellelt kuuleb itku, kuidas „mölakad“ Riigikogus temaga käituvad. Loomulikult on paras hetk rõhutada tõika, et tema puhul on tegu naisterahvaga.

Kaja Kallas, kes peaministrina mõnitab puldist rahvasaadik Kalle Grünthali, kes on pidevalt koos oma erakonnakaaslastega opositsioonis olles sõimanud valimatult EKRE poliitikuid ja tervet erakonda, ei suuda ühel hetkel enam taluda sedasama enda suunal, kaasates ka võimtruu peavoolumeedia, et hala ikka suurem oleks ja kaugemale kostuks.

Ja ikka ei saa sellest üle. Nüüd lebab ta öökapil raamat „Kuidas mölakatega toime tulla“ ja nutab Toomas Sildami pintsakut märjaks. Kes tahab, lugegu seda ERR-i portaalist, siinkohal pole tema järjekordset valet ja keerutamist mõtet üle kordama asudagi. Muide, sealt peegeldub ikka ja jälle välja naiivsust, mida naisterahvaks olemisega ei saa kuidagi õigustada. Pigem soovitaks talle siiski mingeid raamatuid, mis päritarkust lisavad.

Niipalju võib küll mainida, et ta ei hala ainult selle pärast, et tema kompetentsis ja võimetes kaheldakse, vaid ikka ka selle pärast, et nii ihaldusväärne amet ootamatult raskeks kujunes. Kõigepealt ei saanud ta koroonaga toime tuldud ja tüütu EKRE opositsioonis ei lase ka üldse õitseda.

Muide, hiljuti sai Kaja Kallas 44-aastaseks ning sel puhul toodi taas esile Kroonikas aasta alguses ilmunud nõretav lugu pealkirjaga „Helge, aga kitsikuses möödunud lapsepõlv ja kirev armuelu: “Lahutus kasvatas minust parema inimese”.
Kujutate ette, kui kehv pidi olema Siim Kallase ja tema arstist kaasa tütre lapsepõlv? Kaja Kallas ja see ajakirjanik, kes sellise pealkirja pani, pole elus näinud tõelist kitsikust.
Loos selgus siiski, et kitsikust ei tulenenud tema vanemate vaesusest, vaid Nõukogude ajast, mil poes polnud kõike saada, mida hing ihaldas või rahakott võimaldas. Aga nii oli see ju ometi kõigil. Pealkirjas on see „kitsikus“ abiks ikka.