Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Ehib end võõraste sulgedega: Kaja Kallas kirjutas Balti riikide ühise ettevõtmise eritribunali loomiseks enda nimele

-
21.10.2022
Kaja Kallas valetab ja aina valetab.
© UU

On uskumatu, mida kõike ära tehakse, et tõsta Kaja Kallase kõikuvat mainet – muuhulgas ehitakse teda meedia poolt ka võõraste sulgedega, algatajaks on muidugi peaminister ise.

BNS vahendas täna AFP uudist: “Balti riikide liidrid püüdsid reedel Brüsselis mõjutada Euroopa Liidu kolleege aitama luua eritribunali, et anda Venemaa juhid Ukrainas toime pandud agressioonikuriteo eest kohtu alla.”

Järgmine BNS-i uudis teatas: “…olen välja pakkunud, et Euroopa Liit võiks olla agressioonikuritegusid uuriva tribunali loomise eestvedaja,” märkis peaminister.”

France Presse räägib kõigi Balti riikide püüdest mõjutada EL-i kolleege (mis viitab ka teatud mittenõustumisele) eritribunali osas, Kaja Kallas aga teatab egoistlikult: mina tegin!

Kaja Kallas väidab samuti, et tegi ettepaneku, mille kohaselt Ukraina täiendavaks toetamiseks tuleb leida võimalused Venemaa külmutatud varade kasutusele võtuks. Oli see tema ettepanek või varastas ta sellegi Balti kolleegidelt?

Kui jälgida Kaja Kallase jutte Riigikogu infotunnis, siis jääb paratamatult mõte, et peaminister pole eriti terav pliiats midagi asjalikku välja mõtlema, tema ideepagas koosneb tavaliselt etteantud paberist ja seetõttu vahendab ta tavaliselt võõraid mõtteid.

Venemaa külmutatud varade suunamine Ukraina ülesehitustööks on kahtlemata hea mõte, aga kindlasti takerdub see idee lääneriikide bürokraatia taha, kelle juriidilised ülereguleerimised lihtsalt ei lase Venemaalt arestitud varandusi pikema jututa võõrandada. Selleni Kaja Kallase mõttemaailm ei ulatu.

Uued Uudised