Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Kaja Kallase põrumiste taga on “meile on kinnitatud”

-
26.05.2022
Stenbocki maja vajab suurpuhastust, enne kui kriis meid hävitab!
© Uued Uudised

Peaminister Kaja Kallas käib välismaal säramas, kodus aga põrub ta mistahes ettevõtmistes ja selle taga on ka tema uskumine kõigesse, mida talle “on kinnitatud”.

Nii laskis peaminister ka valitsusvastaste meeleavalduste aegu politseil tegutseda mingite kapo kinnituste alusel ning asi lõppes politseijuht Vaheri alluvate ülepingutamisega protestijate vastu tegutsemisel.

Postimees kirjutab, et peaminister soovib 16. juuniks majandus- ja taristuminister Taavi Aasalt (KE) analüüsi, mis saab siis, kui küttehinnad tõusevad. Ise ta neist asjadest midagi ei jaga, ta laseb ametkondadel otsuseid teha ja pärast laiutab käsi, kui kõik läheb nii nagu alati, kuigi taheti paremat

Nüüd teatab BNS: “Kallas: meile on kinnitatud, et LNG terminal valmib sügis-talveks”. Ehk siis “Kõik on kinnitanud, et igal juhul tehakse maailmarekord nendes ehitustes. Ja selleks sügis-talveks peaks olema valmis,” ütles Kallas. “Ma tõesti loodan, et need kinnitused peavad,” lisas ta.

Kaja Kallas ei valitse tegelikult, ta ainult loodab, ja seda elutähtsa terminaali ehitamisel, kus on päris suured vastuolud võimalike rajajate vahel, et kõik hakkab iseenesest sujuma. Kallas lihtsalt ei kontrolli olukorda riigis.

UU