Kaljurand ja Paet valiti europarlamenti puhtalt protestina, mitte kõlbulikkusest lähtudes?

Repliik,
- Updated
©UU
Sotse ja liberaale ei tahtnud keegi europarlamenti, kõik lihtsalt protesteerisid.

Uute Uudiste kaasautor Priit Tali ütleb oma repliigis muigamisi, et kui europarlamendi valimised olid protestivalimised, siis ju keegi Kaljuranda ja Paetit sinna ei tahtnudki, kõik ainult protesteerisid.

“Mina valisin europarlamenti isiku, kelle pädevusse meid seal esindada ma uskusin. Ma ei mõtelnud seda valikut tehes kordagi, kas Eesti praegune valitsus mulle hirmsasti meeldib, on üdini vastik või jätab täiesti külmaks. Need on kaks absoluutselt erinevat teemat – kuidas toimetab võimukoalitsioon siin ja kuidas teevad oma tööd meie saadikud Brüsselis.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas Yana Toomi europädevust kuidagi mõjutab see, kes parajasti Toompeal asjatab? Kas Tunne Kelam muutis iga kord oma tööstiili Brüsselis, kui Tallinnas toimus mingi muudatus valitsuse koosseisus?

Nüüd aga räägitakse igal nurgal, et meil oli massiliselt nii rumalaid inimesi, kes need kaks teemat omavahel lahutamatult sidusid. Püütakse meid veenda, et Kaljurand ja Ansip tegelikult inimestele ei meeldigi ja nende poolt hääletati lihtsalt protestiks Ratase-Helme-Seedri vastu. See on ju masendav!

Mida peab vaene Paet hinges tundma, kui ta tõesti usub, et 30 000 valijat tegelikult ei peagi teda kompetentseks eurosaadikuks ega ülepea asjalikuks meheks. Valijatele lihtsalt ei meeldinud praegune Eesti koalitsioonileping ja Ruubeni žestid ning protestiks valiti täiesti huupi … noh, näiteks Paet. Õudne…”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused