Kas advokaat, kes kaitseb mõrvarit on ise mõrvaga seotud ehk kogu hüsteeria näitab, et valitsus on rahapesu uurimisega õigel teel

Repliik,
- Updated
©Uued Uudised
Delfi tiražeerib vandenõuteeoriat, kuid teeb seda ebausutavalt

Võis arvata, et Ekspress Grupil pole oma ekrefoobias võimalik enam kaugemale minna, aga tuleb tunnistada, et see arvamus osutus valeks. Täna avaldatu ületab igasugused mõistlikkuse piirid ning osutab vaid ühele – end ajakirjanikuks nimetanud isikud on lihtsalt tööriistad, kes tegelevad süsteemse valitsusevastase tegevusega, ladudes kokku konstruktsiooni, mida ei toeta ei faktid ega ka loogika ning mille ainus eesmärk on näidata rahvuskonservatiive halvas valguses.

Ehk nagu tõdes rahandusminister Martin Helme – kogu see hüsteeria näitab, et Eesti valitsus on rahapesu uurimisega õigel teel.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Riigikogu EKRE fraktsiooni liige Paul Puustusmaa (jurist) peab meedia seekordset frontaalrünnakut Martin Helme ja EKRE suunas erakordselt jaburaks ja lausa totakaks.

„Sedakorda siis püüavad ajakirjanikud luua kujutelma, et veel avaldamata andmetest nähtub justkui, et klienti esindanud advokaat on ise seotud selle kliendi “kuritegeliku” tegevusega ja lausa “Kremli agent”, kuigi tegemist on USA justiitsministeeriumi põhilise juurdlusorgani FBI (endiste) juhtidega,“ kommenteerib Puustusmaa ja lisab, et kuna ajakirjanikud püüavad jätta teadlikult muljet, et eeltoodud advokaadid on ilmselged kurjategijad, siis on seda ka EKRE ja tema juht. Ja otse loomulikult on asjaga seotud USA president Donald Trump jne.

Rahandusminister Martin Helme kommenteeris seda paskvilli ka raadios ning keeldus artikli autoreid Holger Roonemaad ja Joosep Tiksi ajakirjanikeks nimetamast, lisades, et kogu see teema on üks-ühele maha kirjutatud USA süvariigi poolt püsti pandud Trumpi-vastasest kampaaniast, et teda Putini agendina kujutada. „Lugu koosnebki suures osas neist samadest korduvalt ümber lükatud USA vasakmeedia pajatustest, millega maaliti Trumpi Vene agendiks. EPLi “allikad” on kõik paduvasakpoolsed Trumpi-vihkajalikud väljaanded,“ rõhutas ta.

Paul Puustusmaa lisab, et ajakirjanikud võiksid vähemalt nii elementaarsest asjast aru saada, et advokaat ja ta klient ei ole samastatavad.

Seega, advokaat, kes kaitseb näiteks mõnda maffiabossi või mõrvarit, siis Ekspress Grupi kirjatsurad seoksid ka neid kaitsjaid vastavalt maffia või mõrvaga. Absurdne!

Eesti Päevalehe/Delfi äsjast „šedöövrit“ on juba sotsiaalmeedias naeruvääristatud järgmiselt: „Vandenõuteooria peab usalduse tekitamiseks alati sisaldama selgelt tuvastatavat “kuritegelikku plaani” ning näitama ära, kes on selle taga. Niidid peavad ühe isiku ja organisatsiooni juurest teise juurde jooksma loogiliselt – ehk kes tegi mida ja miks. Lihtsalt juhuslikke nimesid ja täiesti arusaamatuid seoseid ja niidiotsi ühe paberi peale kokku pannes ei saa mitte mingit usaldusväärsena näivat vandenõud kokku. Küll aga saab pealkirja – mida siis vandenõu kinnituseks teistes artiklites edaspidi tsiteerida – märkega “lehes nii kirjutas”.“

11 commentsOn Kas advokaat, kes kaitseb mõrvarit on ise mõrvaga seotud ehk kogu hüsteeria näitab, et valitsus on rahapesu uurimisega õigel teel

 • Avatar

  Sama kisa oli ju Ukrainast Tööjõu toomisega! EKRE hoiatas ammu et sealt tuleb ka Koroonat juurde. Tuli .. . ja nädala pärast saame teada kuipalju tuli OTSESELT ja kuipalju nakatus kaudselt sest Pole võimalik et Lennukis kedagi rohkem ei haigestunud!
  Ja Põlvas pidid lennukis olnud vabalt ringi käima ja Koroonat levitama!

 • Avatar

  Muide, mu daamid ja härrad, ma heidan pisut nalja Kaja Kallase üle, ehki see on tõde: kurjus, tigedus ja intrigaani elu…TEEVAD NAISE I N E T U K S! :mrgreen:

 • Avatar

  Pole nii aktiivset- jõhkrat PM, Delfi-EPL, ERR-i ja vaseliinlierastide- sotsialistide- bolševike hästi koordineeritud röövkallaletungi EKRE suunas viimasel ajal näinud! On selline mulje, nagu oleks Viimne Võitlus käimas ning kohe algab Ragnarök elik viimane heitlud kus langevad kõik jumalad ja kangelased…
  Kommunistlik rünnak on raevukas. Meenutab mulle I. Maailmasõja alguspäevadel toiminud prantslaste doktriini: “Offensive d`Outrnce! Mis eesti keelde ümber pannes on umbes: “Pealetung viimse meheni” vms. Selline tunne,mis võib olla muidugi petlik, et meeleheitlikule rünnakule on paisatud kogu psühholloogilise- ja hübriidsõja strateegiline reserv.
  Muide, eksin. Sortsidel on ju veel varus meie Brüsseli asehalduri sõnatulejõud, mis pidavat einult “valgetele jõududele” vaba olema.

 • Avatar

  Oleks asja sisust ehk Euroopa suurimast rahapesust ja skandaalist(Merkel) sajandikkugi Eesti meedias räägitusd ja uuritud. EI Eesti ajakirjandus sisuliselt tegi Ligile jm pai. Andres Kuusk sõimas valimisstuudios Keskerakonna poliitiku läbi kui see tahtis ühe olulisema läbi ageade “bläki” Eesti majanduses ja maines esile tõsta. Siin haiseb suurte seoste järgi reguleeritud tegevuses nii Reformierakonna valitsemise ajal rahapesus kui “ajakirjanike” selle kasutuses. Need Ekspress Grupi “uurivad ajakirjanikud” ei saa ikka aru, et nad on palgatud kellegi puhtaks pesemiseks aga no ainult rumalad inimesed lasevad ennast niimoodi ära kasutada. Täielik saast ja Eesti ajakirjandus jätkuvalt eemaldub täiskiirusel oma kasuatajatest ja ajakirjanduse eesmärkidest. Peegel soovitaks ajakirjanikel vaadata Peeglisse!

 • Avatar

  Komsomoliaktivist Hans H. Luige punameediaimpeeriumi üllitised ongi mõeldud alla Harju keskmist ajukapatsiteeti tarbijale.

 • Avatar

  See meedia seakisa on ennegi olnud indikaatoriks, et EKRE on taas õigel teel.

 • Avatar
  Eesti vabaks

  Milleks kuulata ja lugeda seda EPL-i liberaalsete taksikoerte venivat ila? Kõik on nad korraga eksperdid! Lugege allpool seda, kes on advokaat, kelle Martin Helme Eesti riigi huve kaitsma palkas.

  “Louis Joseph Freeh is an American attorney and former judge who served as the fifth Director of the Federal Bureau of Investigation from September 1993 to June 2001”

  See,et ämma kapi kampsun , sm. kajakallas ning EG juudimeedia propagandistid Niff-Niff ja Naff-Naff sellist seakisa teevad , näitab vaid üht : VALITSUS ON SELLES ASJAS ÕIGEL TEEL!

  • Avatar

   Kui Siim Kallas peaks vangi mimema, siis oleks see vist taasisesisvunud Eestis esimene kord kui kohus juudi süpdi mõistab.

 • Avatar

  Selle kohta öeldakse “puust ja punaseks” ette teha – pole juba ammu ei delfi (huumori väljaanne) ega ekspressi suhtes mingeid illusioone.
  Kollane ajakirjandus on selle kõrval veel täitsa loetav – vähemalt on seal ilusaid tüdrkuid aga see on juba s1ta-sopa pruun…

  • Avatar

   Palun p öörata tähelepanu !

   Rep.D.Nunes,R-Cal.says Brookings Institute was involved in the development,dissemination and defence of Steel Dossier. Primary saurse is not from Russia ,but lives a block away from White House.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused